Home Závody a výsledky

ČP - FIS Špindlerův Mlýn - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 1266
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 27.01.2017 Technický delegát NUTZ, Werner (AUT) 087
Vypočtená penalizace 40.45 Aplikovaná penalizace 43.45
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 13 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL 1:06.28 - 1:06.28 43.45
2. 6 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:06.58 - 1:06.58 48.34 100
3. 5 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 1:06.61 - 1:06.61 48.83 80
4. 1 700878 BENDIK Martin 1993 SVK 1:06.73 - 1:06.73 50.78
5. 4 240142 SZOLLOS Benjamin 1996 HUN 1:07.42 - 1:07.42 62.03
6. 8 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR 1:07.53 - 1:07.53 63.82
7. 11 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:07.54 - 1:07.54 63.98 60
8. 14 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:07.66 - 1:07.66 65.94 50
9. 37 151001 RICHTER Daniel 1993 CZE U 1:07.94 - 1:07.94 70.50 45
10. 9 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:08.03 - 1:08.03 71.97 40
11. 7 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:08.04 - 1:08.04 72.13 36
12. 15 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 1:08.16 - 1:08.16 74.08 32
13. 49 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:08.52 - 1:08.52 79.95 29
14. 42 54545 KOEBERL Fabian 1999 AUT 1:08.65 - 1:08.65 82.07
15. 18 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 1:08.80 - 1:08.80 84.51 26
16. 32 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:08.81 - 1:08.81 84.68 24
17. 43 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 1:08.82 - 1:08.82 84.84 22
18. 58 240149 NAGY Bence 1998 HUN 1:08.97 - 1:08.97 87.28
19. 46 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 1:08.98 - 1:08.98 87.45 20
19. 10 430629 KUBALA Robert 1992 POL 1:08.98 - 1:08.98 87.45
21. 16 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 1:08.99 - 1:08.99 87.61 18
22. 34 54575 ROSA Antonio 2000 AUT 1:09.20 - 1:09.20 91.03
23. 23 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:09.22 - 1:09.22 91.36 16
24. 17 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:09.28 - 1:09.28 92.33 15
25. 12 6292774 ZISCHG Martin 1998 ITA 1:09.32 - 1:09.32 92.99
26. 20 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR 1:09.33 - 1:09.33 93.15
27. 38 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT 1:09.40 - 1:09.40 94.29
28. 30 6293229 ATZWANGER Noah 1999 ITA 1:09.44 - 1:09.44 94.94
29. 3 6293313 LOCHMANN Simon 1999 ITA 1:09.62 - 1:09.62 97.87
30. 19 240139 KEKESI Marton 1995 HUN 1:09.90 - 1:09.90 102.44
31. 48 150999 VAVŘINEC Jan 1983 CZE A 1:09.93 - 1:09.93 102.92 14
32. 36 54580 BAUER Manuel 2000 AUT 1:10.07 - 1:10.07 105.21
33. 24 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 1:10.13 - 1:10.13 106.18 13
34. 51 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:10.30 - 1:10.30 108.95 12
35. 56 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 1:10.37 - 1:10.37 110.09 11
36. 28 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H 1:10.43 - 1:10.43 111.07 10
37. 26 700957 KATRENIC Frederik 1999 SVK 1:10.66 - 1:10.66 114.82
38. 55 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 1:10.78 - 1:10.78 116.78 9
39. 52 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:11.16 - 1:11.16 122.97 8
40. 50 54582 FRANK Moritz 2000 AUT 1:11.34 - 1:11.34 125.90
41. 31 430808 GRODECKI Jan 2000 POL 1:11.46 - 1:11.46 127.86
42. 61 660026 ZVERNIK Vlad 1998 BLR 1:11.51 - 1:11.51 128.67
43. 60 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT 1:11.70 - 1:11.70 131.77
44. 53 151252 BAREŠ Petr 1999 CZE H 1:12.17 - 1:12.17 139.42 7
45. 35 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:12.24 - 1:12.24 140.57 6
46. 27 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 1:12.34 - 1:12.34 142.19 5
47. 29 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:12.46 - 1:12.46 144.15 4
48. 45 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 1:12.51 - 1:12.51 144.96 3
49. 57 660029 STARAZHENKA Dzmitry 2000 BLR 1:12.62 - 1:12.62 146.76
50. 62 700955 POLOMCAK Daniel 1999 SVK 1:13.33 - 1:13.33 158.33
51. 25 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 1:14.96 - 1:14.96 184.89 2
52. 47 150774 KUREŠ Jindřich 1980 CZE Z 1:16.13 - 1:16.13 203.95 1
53. 21 6292853 BERSEZIO Erik 1998 ITA 1:16.72 - 1:16.72 213.56
Nedokočili 1. kolo    
  44 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  40 430810 MICHALIK Michal 2000 POL      
  39 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  22 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A      
  41 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  2 700956 JAROSCAK Miroslav 1999 SVK      
  33 700967 KOSIK Tomas 2000 SVK      
  54 151309 MUDRA Petr 1978 CZE A      
  59 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace Monzas GoPass Veolia
Oakley
UYN ČPZP

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet Renokar

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Hitrádio Deník.cz
CT
Snow.cz

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov