Home Závody a výsledky

ČP Allianz - FIS - Špindlerův Mlýn - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 1167
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 01.04.2014 Technický delegát
Vypočtená penalizace 21.50 Aplikovaná penalizace 24.50
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 10 150495 VRÁBLÍK Martin 1982 CZE M 49.84 50.67 1:40.51 24.50 100
2. 1 202758 ZELLER Yannik 1996 GER 49.80 50.78 1:40.58 25.12
3. 14 202515 GRUBER Christian 1993 GER 50.60 50.22 1:40.82 27.25
4. 13 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 50.35 50.64 1:40.99 28.75 80
5. 7 202678 PORWOL Philipp 1995 GER 50.24 50.93 1:41.17 30.34
6. 8 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 49.89 51.63 1:41.52 33.44 60
7. 29 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 50.83 50.87 1:41.70 35.04 50
8. 4 700868 FALAT Matej 1993 SVK 49.98 51.84 1:41.82 36.10
9. 9 291230 ROTA Nicola 1989 ITA 50.71 51.66 1:42.37 40.97
10. 17 430466 GARNIEWICZ Mateusz 1990 POL 51.29 51.09 1:42.38 41.06
11. 6 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 50.68 52.13 1:42.81 44.87 45
12. 15 202736 DICK Lukas 1996 GER 51.73 51.12 1:42.85 45.22
13. 12 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 51.30 51.59 1:42.89 45.57 40
14. 33 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 51.17 51.78 1:42.95 46.11 36
15. 20 6291252 ZUCCHI Stefano 1994 ITA 52.21 50.77 1:42.98 46.37
16. 21 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 51.68 51.64 1:43.32 49.38 32
17. 19 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 52.21 51.34 1:43.55 51.42 29
18. 23 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 52.47 51.46 1:43.93 54.78 26
19. 26 202752 KREUZER Simon 1996 GER 53.32 50.62 1:43.94 54.87
20. 31 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 52.68 51.41 1:44.09 56.20 24
21. 34 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 52.33 51.91 1:44.24 57.53 22
21. 27 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 52.28 51.96 1:44.24 57.53 22
23. 24 202716 KREILINGER Markus 1996 GER 51.91 52.78 1:44.69 61.51
24. 36 202713 HERZOG Michael 1996 GER 53.30 51.48 1:44.78 62.31
25. 37 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 53.71 51.26 1:44.97 63.99 18
26. 38 240142 SZOLLOS Benjamin 1996 HUN 53.07 52.43 1:45.50 68.69
27. 28 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M 53.58 52.19 1:45.77 71.08 16
28. 39 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 53.19 53.30 1:46.49 77.45 15
29. 42 151203 BENC Patrik 1996 CZE L 53.93 53.62 1:47.55 86.84 14
30. 35 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B 53.91 53.73 1:47.64 87.64 13
31. 47 430691 MROZ Damian 1995 POL 54.29 54.23 1:48.52 95.43
32. 16 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 53.97 55.01 1:48.98 99.50 12
33. 48 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 55.32 54.77 1:50.09 109.33 11
34. 50 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 55.61 55.17 1:50.78 115.44 10
35. 46 240124 HEGYI Balazs 1990 HUN 55.83 56.43 1:52.26 128.54
36. 49 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 56.81 57.37 1:54.18 145.55 9
37. 52 430759 MAKOWSKI Jan 1996 POL 57.44 57.56 1:55.00 152.81
38. 51 151077 BOLEK David 1994 CZE T 57.77 58.39 1:56.16 163.08 8
39. 56 151195 PROKOP JR. Michal 1997 CZE S 59.15 59.77 1:58.92 187.52 7
40. 55 151216 PETR Jan 1997 CZE S 1:01.62 1:01.02 2:02.64 220.46 6
Nedokočili 1. kolo    
  40 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S      
  3 202567 BREU Raffael 1994 GER      
  41 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  32 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T      
  22 202652 KRAHNERT Lucas 1995 GER      
  5 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L      
  54 240108 SZABO Bence 1986 HUN      
  43 430724 ZASTAWNY Jakub 1996 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  11 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL      
  53 240146 FALUVEGI Andras 1975 HUN      
  18 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  2 54270 HOFSTAEDTER Christoph 1995 AUT      
  44 430349 LEONOWICZ Kasper 1985 POL      
  45 54404 RAAB Daniel 1997 AUT      
  25 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
Nestartovali v 2. kole    
  30 700901 HYSKA Martin 1994 SVK      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace Monzas GoPass Veolia
Oakley
UYN ČPZP

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet Renokar

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Hitrádio Deník.cz
CT
Snow.cz

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov