Home Závody a výsledky

FIS Praděd - Praděd

Disciplína Slalom Codex 1153
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 28.01.2014 Technický delegát
Vypočtená penalizace 25.30 Aplikovaná penalizace 28.30
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 5 550066 ZVEJNIEKS Miks 1995 LAT 46.46 47.27 1:33.73 28.30
2. 3 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 46.53 47.46 1:33.99 30.02
3. 15 700820 RAZUS Martin 1989 SVK 47.88 46.92 1:34.80 35.38
4. 9 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 47.15 47.89 1:35.04 36.97
5. 12 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 49.45 46.80 1:36.25 44.97
6. 16 700908 MURIN Roman 1995 SVK P 48.37 47.90 1:36.27 45.10
7. 21 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 48.44 47.94 1:36.38 45.83
8. 30 481785 EFIMOV Semen 1996 RUS 48.48 48.05 1:36.53 46.82
9. 8 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 48.42 48.34 1:36.76 48.34
10. 27 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 48.33 48.60 1:36.93 49.47
11. 7 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 48.63 48.33 1:36.96 49.67
12. 4 481529 ALEKHIN Alexander 1994 RUS 49.18 47.95 1:37.13 50.79
13. 14 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 48.85 48.39 1:37.24 51.52
14. 20 700910 JAKUBCO Jan 1995 SVK P 48.06 49.20 1:37.26 51.65
15. 25 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 50.01 47.87 1:37.88 55.75
16. 19 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 49.19 48.73 1:37.92 56.02
17. 10 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK 49.59 48.64 1:38.23 58.07
18. 1 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 49.02 49.47 1:38.49 59.79
19. 22 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 49.89 48.62 1:38.51 59.92
20. 33 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 49.78 49.19 1:38.97 62.96
21. 44 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 49.88 49.73 1:39.61 67.19
22. 34 170151 DYRBYE NAESTED Casper 1996 DAN 50.28 49.91 1:40.19 71.03
23. 37 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL 50.31 50.04 1:40.35 72.09
24. 45 481837 KLIMOV Georgij 1997 RUS 50.90 49.72 1:40.62 73.88
25. 29 430683 DUTKA Kacper 1995 POL 50.83 50.77 1:41.60 80.36
26. 36 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 51.11 51.96 1:43.07 90.08
27. 43 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 52.05 51.29 1:43.34 91.87
28. 80 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 52.09 51.28 1:43.37 92.07
29. 57 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 52.30 51.27 1:43.57 93.39
30. 56 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL 53.44 51.72 1:45.16 103.91
31. 42 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A 53.78 52.66 1:46.44 112.37
32. 75 550075 RUBENIS Klavs 1997 LAT 53.86 52.84 1:46.70 114.09
33. 73 550073 BLUMINS Dans 1997 LAT 55.11 52.94 1:48.05 123.02
34. 55 151168 PIVOŇKA Lubomír 1996 CZE Z 53.98 54.31 1:48.29 124.61
35. 79 151212 BOLCEK Martin 1997 CZE Z 54.70 54.45 1:49.15 130.30
36. 76 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 55.75 53.87 1:49.62 133.41
37. 46 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 57.44 53.76 1:51.20 143.86
38. 71 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 56.88 57.00 1:53.88 161.59
39. 70 151208 KEJHAR Petr 1997 CZE Z 1:01.12 53.19 1:54.31 164.43
40. 68 151200 ROTH Michael 1997 CZE B 1:00.26 59.21 1:59.47 198.56
41. 63 151144 KLEINER Jan 1995 CZE M 1:01.84 1:01.25 2:03.09 222.51
42. 64 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:03.07 1:02.41 2:05.48 238.32
43. 66 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 1:03.63 1:02.88 2:06.51 245.13
44. 59 151075 KULICH Václav 1992 CZE P 56.91 1:10.00 2:06.91 247.78
Nedokočili 1. kolo  
  81 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL    
  53 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H    
  48 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H    
  11 430680 GORA Maciej 1994 POL    
  50 240124 HEGYI Balazs 1990 HUN    
  31 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B    
  47 430731 JASINSKI Maciej 1995 POL    
  35 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L    
  67 151102 LÁSKA Daniel 1993 CZE P    
  77 700932 MOZOLA Ondrej 1997 SVK    
  49 700911 PIROG Adam 1995 SVK P    
  60 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE Z    
  69 151194 PRŮDEK Matej 1997 CZE T    
  62 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B    
  58 430486 SOLTYS Jan 1986 POL    
  6 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S    
  24 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B    
  78 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B    
  13 430443 WADRZYK Maciej 1988 POL    
Nedokočili 2. kolo  
  61 151077 BOLEK David 1994 CZE T    
  65 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B    
  40 550058 BRISHKA Roberts 1993 LAT    
  72 151209 BRÝDL David 1997 CZE H    
  28 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL    
  38 430616 MAKOWSKI Michal 1993 POL    
  51 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B    
  17 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T    
  39 700923 PETRIK Tomas 1996 SVK    
  2 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H    
  41 430748 PYJAS Piotr 1996 POL    
  74 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B    
  32 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  54 170155 SIMONSEN Lasse Kamp 1993 DAN    
  52 430747 SZOT Emil 1996 POL    
  23 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  18 700916 SENKAR Samuel 1996 SVK    
  58 430486 SOLTYS Jan 1986 POL    
  26 430460 SZCZEPANIK Wojciech 1988 POL    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace Monzas GoPass Veolia
Oakley
UYN ČPZP

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet Renokar

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Hitrádio Deník.cz
CT
Snow.cz

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov