Home Závody a výsledky

ČP RKZ Head Cup - Karolinka

Disciplína Obří slalom Codex 2026
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 24.02.2013 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 1.39 Aplikovaná penalizace 1.39
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 54 320711 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 44.60 45.71 1:30.31 1.39 100
2. 65 320712 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 45.36 46.12 1:31.48 12.92 80
3. 59 200709 PRŮDEK Matej 1997 CZE T 45.38 46.11 1:31.49 13.02 60
4. 64 500602 STRAKA Jan 1997 CZE U 45.27 46.51 1:31.78 15.88 50
5. 62 420019 BENC Patrik 1997 CZE L 45.52 46.35 1:31.87 16.76 45
6. 56 710108 MÜLLER Marek 1998 CZE P 45.79 46.71 1:32.50 22.97 40
7. 60 260004 KOTZMANN Erik 1997 CZE M 46.07 46.67 1:32.74 25.34 36
8. 63 280507 KEJHAR Petr 1997 CZE Z 45.94 47.10 1:33.04 28.29 32
9. 61 300770 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 46.10 47.05 1:33.15 29.38 29
10. 51 290106 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 46.74 48.34 1:35.08 48.40 26
11. 57 320707 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 47.22 48.01 1:35.23 49.88 24
12. 58 230714 HRDLIČKA Šimon 1997 CZE B 47.48 48.07 1:35.55 53.03 22
13. 66 420020 ŘÍPA Jan 1998 CZE L 47.01 48.66 1:35.67 54.21 20
14. 71 420030 JIŘIČKA Jakub 1997 CZE L 47.70 48.08 1:35.78 55.30 18
15. 55 320714 BRÝDL David 1997 CZE H 48.29 48.15 1:36.44 61.80 16
16. 77 600702 DOUBEK Adam 1998 CZE S 48.25 48.67 1:36.92 66.53 15
17. 67 240600 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 48.24 49.02 1:37.26 69.88 14
18. 75 710210 VARGA Vítězslav 1998 CZE P 48.60 48.89 1:37.49 72.15 13
19. 70 290101 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z 48.65 49.35 1:38.00 77.17 12
20. 79 110608 KRÁTKÝ Jakub 1998 CZE A 48.98 49.10 1:38.08 77.96 11
20. 74 420021 SAMOHEL Jan 1997 CZE L 48.54 49.54 1:38.08 77.96 11
22. 83 110708 PTÁČEK Vincenc 1997 CZE A 48.84 49.85 1:38.69 83.97 9
23. 69 280700 BOLCEK Martin 1997 CZE Z 48.83 50.24 1:39.07 87.72 8
24. 81 310427 HARTIG Jiří 1998 CZE H 49.61 50.08 1:39.69 93.83 7
25. 90 550205 JURICA Tomáš 1998 CZE K 49.01 50.70 1:39.71 94.03 6
26. 76 220347 POLÁČEK Albert 1998 CZE T 49.47 50.33 1:39.80 94.91 5
27. 84 310425 MESSNER Jan 1997 CZE H 49.67 50.39 1:40.06 97.48 4
28. 80 230706 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 49.67 50.44 1:40.11 97.97 3
29. 73 230705 HÁJEK Adam 1998 CZE B 50.30 50.08 1:40.38 100.63 2
30. 78 900306 ŠKORPIL Jiří 1997 CZE E 49.94 50.58 1:40.52 102.01 1
31. 82 230717 ROTH Michael 1997 CZE B 50.09 51.31 1:41.40 110.68
32. 85 400405 BLÁHA Zdeněk 1998 CZE L 50.65 51.24 1:41.89 115.51
33. 72 230713 SEDLÁČEK Teodor 1997 CZE B 51.12 51.36 1:42.48 121.32
34. 87 110709 FIALA Jan 1998 CZE A 52.18 52.55 1:44.73 143.50
Nedokočili 1. kolo    
  53 320706 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  52 900108 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  88 110707 SVATOŠ Ondřej 1997 CZE A      
  89 230707 ŠTINGL Jan 1998 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  91 770011 CHVATÍK Štěpán 1998 CZE T      
  68 250200 SPÁČIL Petr 1997 CZE B      
Nestartovali v 2. kole    
  86 600709 ČERNOHORSKÝ Mikuláš 1998 CZE S      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace Monzas GoPass Veolia
Oakley
UYN ČPZP

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet Renokar

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Hitrádio Deník.cz
CT
Snow.cz

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov