Home Závody a výsledky

Kästle RKZ 3 - Rokytnice nad Jizerou

Disciplína Slalom Codex 2014
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 26.02.2023 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 45.64 Aplikovaná penalizace 45.64
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 103 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 41.39 44.51 1:25.90 45.64 100
2. 104 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z 42.05 43.89 1:25.94 45.98 80
3. 109 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 42.66 43.41 1:26.07 47.08 60
4. 115 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A 42.35 45.00 1:27.35 57.96 50
5. 119 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T 43.02 44.42 1:27.44 58.73 45
6. 116 772554 KARÁSEK Jan 2009 CZE H 43.40 44.83 1:28.23 65.44 40
7. 117 770960 ANTOŠ Robert 2010 CZE L 44.62 45.61 1:30.23 82.44 36
8. 113 772536 POSPÍŠIL Jan 9 CZE L 44.76 45.56 1:30.32 83.20 32
9. 120 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 45.03 46.91 1:31.94 96.97 29
10. 122 772404 HŮRKA Martin 2009 CZE S 45.72 46.92 1:32.64 102.92 26
11. 118 772259 TSCHOCHE Teodor 2009 CZE H 46.80 46.20 1:33.00 105.98 24
12. 130 772645 SOBOTKA Roman 2010 CZE B 46.23 47.51 1:33.74 112.27 22
13. 111 772011 RAČKO Lukáš 2009 CZE K 48.27 45.61 1:33.88 113.46 20
13. 101 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z 46.97 46.91 1:33.88 113.46 20
15. 139 772285 HAVLIČEK Josef 2009 CZE L 46.71 47.35 1:34.06 114.99 16
16. 141 772806 SENFT Ondřej 2010 CZE A 47.15 47.41 1:34.56 119.23 15
17. 143 772314 KOTOUČEK Ladislav 2010 CZE H 47.08 48.02 1:35.10 123.82 14
18. 136 770950 JANDÍK Josef 2010 CZE L 47.97 47.29 1:35.26 125.18 13
19. 125 772053 SALAČ Jan 2009 CZE K 47.39 47.90 1:35.29 125.44 12
20. 144 772110 ŠRYTR Jan 2010 CZE L 47.77 49.41 1:37.18 141.50 11
21. 135 772551 BŘICHÁČ Michal 2010 CZE A 48.88 49.85 1:38.73 154.67 10
22. 132 772271 CIMMER František 2009 CZE B 47.32 51.61 1:38.93 156.37 9
23. 128 772172 KRBEČEK Adam 2009 CZE A 48.79 50.39 1:39.18 158.50 8
24. 126 773174 SYNEK Tomáš 2010 CZE L 49.77 49.56 1:39.33 159.77 7
25. 146 772007 SMETANA Matěj 2009 CZE E 49.61 50.96 1:40.57 170.31 6
26. 134 772733 PAVLAS Vojtěch 2009 CZE A 49.80 51.19 1:40.99 173.88 5
27. 147 773203 BARTOŠ Vojtěch 9 CZE A 50.92 50.69 1:41.61 179.15 4
28. 142 773058 ŠŤASTNÝ Adam 2010 CZE B 50.36 51.35 1:41.71 180.00 3
29. 151 772610 TOŠOVSKÝ Vojta 9 CZE L 50.51 53.16 1:43.67 196.65 2
30. 152 772348 FIŠER Jiří 10 CZE L 51.89 51.89 1:43.78 197.59 1
Nedokočili 1. kolo    
  106 772646 BEDNÁŘ Albert 2009 CZE B      
  112 770940 CUTHBERT Adam Richard 2009 CZE H      
  140 770991 HAŠKO Jakub 2010 CZE K      
  121 772222 HLADKÝ Richard 2009 CZE B      
  138 772103 JANKA Daniel 2009 CZE K      
  133 772368 MALÝ Vojtěch 2009 CZE B      
  153 772113 NOVÁK Vojtěch 2010 CZE H      
  150 772362 SEDLÁČEK Matěj 2010 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  131 772572 BEJČEK Simon 10 CZE U      
  145 772322 JANDEJSEK Hynek 2010 CZE L      
  137 772323 JANDEJSEK Štěpán 2010 CZE L      
  127 772351 MACH Antonín 2009 CZE L      
  105 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 CZE H      
  149 772541 PAVEL Dominik 2010 CZE H      
  123 772186 POSLUŠNÝ Ondřej 2009 CZE E      
  124 772163 ŠTROS František 2009 CZE S      
  108 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A      
  107 772591 TYLE Christian Mário 2010 CZE H      
  102 770718 WEBER Sebastian 2009 CZE L      
  110 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  148 885917 ŠVIHOVSKÝ Matyáš 2010 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  129 772334 BARDIOVSKÝ David Tyl 2010 CZE A      
  114 772267 FRIML Jan 2009 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov