Home Závody a výsledky

MČR/FIS - ČP - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 0914
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 26.03.2022 Technický delegát
Vypočtená penalizace 28.11 Aplikovaná penalizace 30.11
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 7 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 48.63 51.14 1:39.77 30.11 100
2. 3 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 48.78 51.66 1:40.44 36.89 80
3. 6 430810 MICHALIK Michal 2000 POL 49.80 50.84 1:40.64 38.92
4. 15 700901 HYSKA Martin 1994 SVK 49.59 51.10 1:40.69 39.42
5. 1 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 49.22 51.58 1:40.80 40.54 60
6. 5 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 49.50 51.47 1:40.97 42.26 50
7. 9 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 49.51 51.47 1:40.98 42.36 45
8. 4 430802 PYJAS Pawel 1999 POL 49.18 51.88 1:41.06 43.17
9. 2 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 49.18 51.91 1:41.09 43.47 40
10. 25 221600 IRVING Jack 2005 GBR 50.06 51.35 1:41.41 46.71
11. 11 430854 SANETRA Bartlomiej 2002 POL 49.99 51.48 1:41.47 47.32
12. 12 700950 REVUCKY Samuel 1999 SVK 49.91 51.75 1:41.66 49.24
13. 16 54785 FUEREDER Daniel 2003 AUT 50.09 51.91 1:42.00 52.68
14. 18 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL 50.84 51.20 1:42.04 53.09
15. 20 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 50.44 51.83 1:42.27 55.42 36
16. 17 700982 SANITRAR Jan 2001 SVK 51.40 51.09 1:42.49 57.65
17. 14 151442 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 50.59 52.05 1:42.64 59.16 32
18. 19 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL 51.41 51.51 1:42.92 62.00
19. 26 151493 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 51.02 51.95 1:42.97 62.50 29
19. 13 700983 LASOK Adam 2001 SVK 51.16 51.81 1:42.97 62.50
21. 29 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 51.06 51.98 1:43.04 63.21 26
22. 37 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 51.19 52.36 1:43.55 68.38 24
23. 22 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 51.99 51.83 1:43.82 71.11 22
24. 46 54892 GRUBMUELLER Moritz 2005 AUT 51.41 52.76 1:44.17 74.65
25. 24 54791 ETTL Michael 2003 AUT 51.88 52.37 1:44.25 75.46
26. 28 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 51.69 52.67 1:44.36 76.58 20
27. 23 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 51.49 52.98 1:44.47 77.69 18
28. 32 701041 NOVACEK Adam 2005 SVK 52.04 52.49 1:44.53 78.30
29. 33 54891 MOSER Simon 2005 AUT 52.82 52.60 1:45.42 87.31
30. 36 54854 JAGERSBERGER Sebastian 2004 AUT 52.12 53.49 1:45.61 89.23
30. 35 54800 UNTERWURZACHER Maximilian 2003 AUT 52.22 53.39 1:45.61 89.23
32. 21 701011 VIGAS Samuel 2003 SVK 52.60 53.15 1:45.75 90.65
33. 41 54856 KETTENHUBER Gregor 2004 AUT 52.39 53.60 1:45.99 93.08
34. 45 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 52.19 53.89 1:46.08 93.99 16
35. 31 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 52.45 54.00 1:46.45 97.73 15
36. 43 151295 MALKUS David 2000 CZE A 52.53 54.32 1:46.85 101.78 14
37. 47 54894 NICKL Luis 2005 AUT 52.97 54.11 1:47.08 104.11
38. 38 700877 BARICA Jan 1993 SVK 52.96 54.36 1:47.32 106.54
39. 50 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 53.59 54.49 1:48.08 114.23 13
40. 42 151483 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 53.97 55.04 1:49.01 123.65 12
41. 40 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A 54.07 55.13 1:49.20 125.57 11
42. 48 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 53.41 55.87 1:49.28 126.38 10
43. 49 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 54.13 55.58 1:49.71 130.74 9
44. 56 151488 HORÁK Marek 2005 CZE T 54.86 55.89 1:50.75 141.26 8
45. 52 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 54.68 56.65 1:51.33 147.14 7
46. 55 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 54.53 57.00 1:51.53 149.16 6
47. 51 690803 SHEPIUK Dmytro 2005 UKR 55.15 56.76 1:51.91 153.01
48. 53 151502 VOVES Jan 2005 CZE A 53.93 58.12 1:52.05 154.42 5
49. 57 151478 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 55.56 56.60 1:52.16 155.54 4
50. 61 151495 VESELÝ Marek 2005 CZE A 55.92 56.44 1:52.36 157.56 3
51. 60 151445 VALENTA Vladimír 2004 CZE T 55.48 57.38 1:52.86 162.62 2
52. 64 151444 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 55.51 58.44 1:53.95 173.66 1
53. 58 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 56.70 57.40 1:54.10 175.18
54. 62 701050 HRTANEK Matus 2005 SVK 57.64 57.99 1:55.63 190.67
55. 63 151481 GLATT Matouš 2005 CZE E 57.49 59.25 1:56.74 201.90
56. 71 151334 PROCHÁZKA Lubomír 1980 CZE M 59.06 58.31 1:57.37 208.28
57. 70 151518 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H 58.24 59.44 1:57.68 211.42
58. 66 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 58.46 59.38 1:57.84 213.04
59. 75 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 59.01 1:00.36 1:59.37 228.53
60. 76 151471 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 59.97 59.78 1:59.75 232.37
61. 83 151505 ELIÁŠ Radim 1992 CZE E 59.54 1:00.97 2:00.51 240.07
62. 77 151456 ODVÁŘKA Jan 1998 CZE K 58.53 1:02.64 2:01.17 246.75
63. 81 151506 POTŠTEJNSKÝ Tomáš 1997 CZE E 59.41 1:03.35 2:02.76 262.84
64. 69 151458 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:00.96 1:02.95 2:03.91 274.49
65. 79 151378 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L 1:01.14 1:02.95 2:04.09 276.31
66. 72 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE E 1:04.33 1:02.99 2:07.32 309.01
67. 73 151515 HARTMANN Adam 2003 CZE H 1:03.89 1:03.86 2:07.75 313.36
68. 82 151516 VANĚK Kristián 2004 CZE H 1:10.49 1:09.52 2:20.01 437.47
Nedokočili 1. kolo    
  54 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A      
  74 151421 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T      
  34 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  67 151484 ŠÍMA Albert 2005 CZE L      
  80 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
Nedokočili 2. kolo    
  39 54805 JUNG Martin 2004 AUT      
  30 54771 KALISCHKO Dennis 2003 NED      
  8 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B      
  68 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T      
  65 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  59 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  78 151494 DOSEDĚL František 2005 CZE A      
Nestartovali v 2. kole    
  44 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  27 430893 LODZINSKI Jan 2005 POL      
  10 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov