Home Závody a výsledky

Klobouk Cup - ČP - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 0907
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 13.03.2022 Technický delegát
Vypočtená penalizace 40.66 Aplikovaná penalizace 43.66
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 11 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 40.70 41.41 1:22.11 43.66 100
2. 12 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 40.58 43.32 1:23.90 59.57 80
3. 6 151425 MÜLLER Marek 2004 CZE U 41.08 42.92 1:24.00 60.46 60
4. 7 151493 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 41.39 43.66 1:25.05 69.80 50
5. 10 701041 NOVACEK Adam 2005 SVK 41.72 43.60 1:25.32 72.20
6. 9 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 42.24 43.59 1:25.83 76.73 45
7. 15 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 42.22 44.76 1:26.98 86.96 40
8. 2 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 42.36 44.74 1:27.10 88.02 36
9. 8 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE 43.28 44.17 1:27.45 91.14
10. 23 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 43.38 44.54 1:27.92 95.31 32
11. 18 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 43.31 45.01 1:28.32 98.87 29
12. 27 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 43.68 45.44 1:29.12 105.98 26
13. 17 150000 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 43.34 45.81 1:29.15 106.25 24
14. 22 151295 MALKUS David 2000 CZE A 43.96 45.56 1:29.52 109.54 22
15. 28 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 44.75 45.79 1:30.54 118.61 20
16. 19 700932 MOZOLA Ondrej 1997 SVK 44.30 46.56 1:30.86 121.45
17. 30 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 44.88 46.45 1:31.33 125.63 18
18. 36 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 44.99 46.68 1:31.67 128.65 16
19. 33 151502 VOVES Jan 2005 CZE A 45.43 46.44 1:31.87 130.43 15
20. 42 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 45.45 46.62 1:32.07 132.21 14
21. 52 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 45.46 46.66 1:32.12 132.65 13
22. 41 701050 HRTANEK Matus 2005 SVK 45.62 47.05 1:32.67 137.54
23. 39 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 46.07 46.96 1:33.03 140.74 12
24. 29 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 45.93 47.23 1:33.16 141.90 11
25. 34 701033 HRASKO Richard Michal 2004 SVK 43.16 51.38 1:34.54 154.17
26. 32 151481 GLATT Matouš 2005 CZE E 46.14 48.41 1:34.55 154.26 10
27. 45 151421 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 47.25 47.85 1:35.10 159.15 9
28. 50 151495 VESELÝ Marek 2005 CZE A 46.38 50.68 1:37.06 176.57 8
29. 24 700943 VIGAS Martin 1998 SVK 47.47 50.23 1:37.70 182.26
30. 26 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 47.24 50.87 1:38.11 185.91 7
31. 40 151500 VLČEK Jan 2005 CZE T 51.41 47.42 1:38.83 192.31 6
32. 48 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 46.33 54.14 1:40.47 206.89 5
33. 49 151499 ČAGAN Jan 2005 CZE T 51.06 53.21 1:44.27 240.67 4
34. 53 151458 ENT Lukáš 2004 CZE E 53.01 53.58 1:46.59 261.30 3
35. 56 151515 HARTMANN Adam 2003 CZE H 53.71 55.66 1:49.37 286.02 2
36. 37 151488 HORÁK Marek 2005 CZE T 1:04.51 46.05 1:50.56 296.60 1
37. 58 701052 FURINDA David 2005 SVK 56.80 58.45 1:55.25 338.29
38. 59 151516 VANĚK Kristián 2004 CZE H 1:00.20 1:06.09 2:06.29 436.44
Nedokočili 1. kolo    
  62 151480 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E      
  14 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B      
  55 151453 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B      
  44 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      
  47 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T      
  60 151479 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H      
  13 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  20 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H      
  43 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B      
  25 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
  21 430877 ZARZYCKI Szymon 2004 POL      
  61 151434 ZOGATA Samuel 2004 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  1 701015 BOTKA Timo 2003 SVK      
  35 151475 ČERMÁK Robin 2005 CZE B      
  63 151497 ČÍŽA Daniel 2005 CZE H      
  51 151494 DOSEDĚL František 2005 CZE A      
  16 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  38 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M      
  5 151451 KLÍMA Oskar 2004 CZE B      
  3 430884 SZELAG Piotr 2004 POL      
  57 151427 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE J      
Nestartovali v 1. kole    
  31 151393 BANK Matěj 2003 CZE M      
  46 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  4 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  54 151472 POLÁK Ondřej 2005 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov