Home Závody a výsledky

FIS Pohár Jizerských hor - ČP - Albrechtice v Jizerských horách

Disciplína Slalom Codex 0891
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 16.01.2022 Technický delegát
Vypočtená penalizace 52.03 Aplikovaná penalizace 55.03
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 5 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 45.44 46.94 1:32.38 55.03 100
2. 12 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 47.09 46.94 1:34.03 68.07 80
3. 16 151493 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 46.94 48.16 1:35.10 76.52 60
4. 2 701041 NOVACEK Adam 2005 SVK 48.35 47.09 1:35.44 79.21
5. 7 170173 RAGGAN Jeppe Holm 2001 DEN 47.35 48.56 1:35.91 82.92
6. 4 690786 MARIICHYN Maksym 2003 UKR 47.82 48.40 1:36.22 85.37
7. 1 430629 KUBALA Robert 1992 POL 48.11 48.35 1:36.46 87.27
8. 13 151451 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 47.65 49.13 1:36.78 89.80 50
9. 21 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 47.84 48.97 1:36.81 90.04 45
10. 6 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 47.66 50.17 1:37.83 98.10 40
11. 19 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 49.73 48.58 1:38.31 101.89 36
12. 74 151483 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 50.23 48.58 1:38.81 105.84 32
13. 18 151295 MALKUS David 2000 CZE A 48.58 50.34 1:38.92 106.71 29
14. 35 701042 FERJANCEK Martin 2005 SVK 50.18 49.03 1:39.21 109.00
15. 27 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 50.03 49.66 1:39.69 112.79 26
16. 29 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 48.96 50.79 1:39.75 113.27 24
17. 11 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 49.92 50.43 1:40.35 118.01 22
18. 30 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 50.34 50.10 1:40.44 118.72 20
19. 17 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 50.08 50.60 1:40.68 120.62 18
20. 22 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 50.21 50.52 1:40.73 121.01 16
21. 23 150000 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 49.70 51.04 1:40.74 121.09 15
22. 36 690794 TSYBELENKO Roman 2004 UKR 50.57 50.52 1:41.09 123.86
23. 40 151385 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 51.04 50.57 1:41.61 127.97 14
24. 45 151473 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 49.03 53.29 1:42.32 133.58 13
25. 33 151457 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 52.31 53.23 1:45.54 159.02 12
26. 48 151388 SEIFERT William 2003 CZE A 52.84 52.72 1:45.56 159.18 11
27. 25 690803 SHEPIUK Dmytro 2005 UKR 50.49 55.29 1:45.78 160.92
28. 78 150775 TRČKA Ondřej 1988 CZE T 53.32 53.56 1:46.88 169.61 10
29. 68 151481 GLATT Matouš 2005 CZE E 52.49 54.76 1:47.25 172.53 9
30. 46 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 53.56 53.93 1:47.49 174.43 8
31. 67 151518 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 54.08 54.26 1:48.34 181.15 7
32. 79 701050 HRTANEK Matus 2005 SVK 55.20 53.33 1:48.53 182.65
33. 61 151500 VLČEK Jan 2005 CZE T 52.05 59.14 1:51.19 203.67 6
34. 62 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 56.80 57.85 1:54.65 231.01 5
35. 59 151494 DOSEDĚL František 2005 CZE A 56.79 58.21 1:55.00 233.78 4
36. 52 151458 ENT Lukáš 2004 CZE E 56.68 58.35 1:55.03 234.01 3
37. 58 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 1:03.97 56.32 2:00.29 275.58 2
38. 57 151515 HARTMANN Adam 2003 CZE H 1:00.46 1:01.24 2:01.70 286.72 1
39. 64 151487 ANTOŠ Martin 2005 CZE H 56.51 1:06.99 2:03.50 300.94
40. 56 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 59.08 1:04.49 2:03.57 301.50
41. 70 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 1:01.49 1:03.73 2:05.22 314.54
42. 77 151520 SZMARAGOWSKI Daniel 1977 CZE C 1:04.69 1:06.71 2:11.40 363.37
43. 60 151516 VANĚK Kristián 2004 CZE H 1:09.00 1:08.54 2:17.54 411.89
Nedokočili 1. kolo    
  65 151507 ANDĚL Jakub 2005 CZE P      
  28 151393 BANK Matěj 2003 CZE M      
  69 151480 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E      
  76 151499 ČAGAN Jan 2005 CZE T      
  51 151475 ČERMÁK Robin 2005 CZE B      
  20 151415 FIALA Jan 2003 CZE T      
  49 151421 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T      
  24 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B      
  39 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T      
  44 690796 KARPUSHYN Maksym 2004 UKR      
  71 151472 POLÁK Ondřej 2005 CZE B      
  63 151484 ŠÍMA Albert 2005 CZE L      
  41 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B      
  75 151454 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L      
  66 151512 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C      
  50 151449 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
  34 151502 VOVES Jan 2005 CZE A      
  43 151461 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  42 701043 ADAMSKY Tomas 2005 SVK      
  14 701015 BOTKA Timo 2003 SVK      
  15 690782 FILIAK Taras 2002 UKR      
  10 151429 GALVAS Matyáš 2004 CZE B      
  38 151488 HORÁK Marek 2005 CZE T      
  3 170166 JENSEN Christian Skov 2000 DEN      
  9 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  53 701048 KOZICA Oliver 2005 SVK      
  26 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  37 151438 MAXA Adam 2004 CZE P      
  72 151474 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L      
  31 151478 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B      
  32 151446 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  8 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  55 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L      
Nestartovali v 2. kole    
  47 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  54 151453 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B      
  73 151495 VESELÝ Marek 2005 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov