Home Závody a výsledky

RKZ 4 - ČP - Albrechtice v Jizerských horách

Disciplína Slalom Codex 2066
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 06.03.2022 Technický delegát Karel Soukup
Vypočtená penalizace 10.07 Aplikovaná penalizace 10.07
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 174 770695 JANDA David 2007 CZE P 43.47 48.55 1:32.02 10.07 100
2. 184 770833 FUCHS Filip 2007 CZE T 45.05 49.21 1:34.26 27.84 80
3. 183 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 44.96 49.97 1:34.93 33.16 60
4. 181 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 45.07 50.37 1:35.44 37.20 50
5. 182 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 45.53 50.03 1:35.56 38.15 45
6. 179 770766 BŘÍZA Josef 2007 CZE E 45.85 50.08 1:35.93 41.09 40
7. 176 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 45.69 50.50 1:36.19 43.15 36
8. 185 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 45.75 50.49 1:36.24 43.55 32
9. 180 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE S 45.76 50.74 1:36.50 45.61 29
10. 192 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 46.60 50.91 1:37.51 53.62 26
11. 177 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 46.46 51.11 1:37.57 54.10 24
12. 195 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 46.33 51.57 1:37.90 56.72 22
12. 190 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 46.85 51.05 1:37.90 56.72 22
14. 187 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 47.54 51.73 1:39.27 67.58 18
15. 171 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 47.20 52.16 1:39.36 68.30 16
16. 198 770898 NEJDL Tom 2007 CZE A 47.44 52.17 1:39.61 70.28 15
17. 188 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z 47.43 52.62 1:40.05 73.77 14
18. 197 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 47.71 52.48 1:40.19 74.88 13
19. 189 770805 GÜTTLER Tobiáš 2006 CZE A 48.84 52.88 1:41.72 87.02 12
20. 199 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A 49.02 53.88 1:42.90 96.38 11
21. 213 770784 OPALENÝ Peter 2007 CZE S 51.32 55.74 1:47.06 129.38 10
22. 211 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 52.76 57.65 1:50.41 155.96 9
23. 214 770792 KRÁTKÝ Patrik 2007 CZE A 54.24 58.66 1:52.90 175.71 8
24. 203 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 59.17 55.07 1:54.24 186.34 7
25. 215 770869 JOHN Jan 2007 CZE L 53.96 1:01.34 1:55.30 194.75 6
26. 186 770954 SCHEJBAL Jan 2007 CZE P 1:06.99 50.56 1:57.55 212.60 5
Nedokočili 1. kolo    
  207 772176 BARTOŠ Pavel 2007 CZE J      
  216 772383 ČESÁK Nathanael 2007 CZE H      
  202 772194 FIKAR Šimon 2006 CZE A      
  178 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E      
  204 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U      
  193 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L      
  209 770717 WEBER Maxmilian 2007 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  191 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H      
  194 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L      
  172 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B      
  205 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L      
  210 770465 MAXA David 2006 CZE P      
  173 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T      
  212 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L      
  201 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A      
  200 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H      
  206 770023 VARGA Attila 2006 CZE L      
  175 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  217 770361 LOJKA Radek 2007 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  196 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H      
  208 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov