Home Závody a výsledky

RKZ 4 - ČP - Albrechtice v Jizerských horách

Disciplína Obří slalom Codex 2064
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 04.03.2022 Technický delegát Karel Soukup
Vypočtená penalizace 4.35 Aplikovaná penalizace 4.35
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 53 770695 JANDA David 2007 CZE P 53.97 55.64 1:49.61 4.35 100
2. 65 770833 FUCHS Filip 2007 CZE T 54.24 56.11 1:50.35 11.17 80
3. 57 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 54.22 56.14 1:50.36 11.26 60
4. 59 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 54.35 56.85 1:51.20 19.00 50
5. 60 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 54.68 57.46 1:52.14 27.66 45
6. 63 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 56.02 57.28 1:53.30 38.35 40
7. 61 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 55.98 58.14 1:54.12 45.91 36
8. 72 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 55.91 58.27 1:54.18 46.46 32
9. 81 770465 MAXA David 2006 CZE P 55.87 58.47 1:54.34 47.93 29
10. 80 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 56.37 58.10 1:54.47 49.13 26
11. 68 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 56.43 58.40 1:54.83 52.45 24
12. 109 770766 BŘÍZA Josef 2007 CZE E 56.73 58.24 1:54.97 53.74 22
13. 78 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 56.65 58.54 1:55.19 55.77 20
13. 75 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U 56.90 58.29 1:55.19 55.77 20
15. 54 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 56.82 58.56 1:55.38 57.52 16
16. 73 770954 SCHEJBAL Jan 2007 CZE P 56.94 58.52 1:55.46 58.25 15
17. 58 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 58.61 57.35 1:55.96 62.86 14
18. 77 770898 NEJDL Tom 2007 CZE A 57.32 58.75 1:56.07 63.88 13
19. 67 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 56.83 59.44 1:56.27 65.72 12
20. 64 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z 55.88 1:00.45 1:56.33 66.27 11
21. 83 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 57.06 59.46 1:56.52 68.02 10
22. 71 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 57.56 59.39 1:56.95 71.98 9
23. 74 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 58.05 59.74 1:57.79 79.72 8
24. 85 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 57.98 59.99 1:57.97 81.38 7
25. 82 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 58.05 1:00.86 1:58.91 90.04 6
26. 86 770717 WEBER Maxmilian 2007 CZE L 58.75 1:00.64 1:59.39 94.47 5
27. 88 772194 FIKAR Šimon 2006 CZE A 1:00.54 1:02.42 2:02.96 127.36 4
28. 91 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE L 1:00.68 1:02.56 2:03.24 129.94 3
29. 89 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A 1:01.37 1:03.62 2:04.99 146.07 2
30. 90 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L 1:01.55 1:03.55 2:05.10 147.08 1
31. 93 772383 ČESÁK Nathanael 2007 CZE H 1:01.94 1:15.31 2:17.25 259.04
Nedokočili 1. kolo    
  76 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE S      
  55 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E      
  56 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B      
  70 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  62 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H      
  79 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H      
  92 770869 JOHN Jan 2007 CZE L      
  87 770792 KRÁTKÝ Patrik 2007 CZE A      
  51 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H      
  66 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  84 772176 BARTOŠ Pavel 2007 CZE J      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  52 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov