Home Závody a výsledky

Cena Pece - ČP - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 898
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 22.01.2022 Technický delegát
Vypočtená penalizace 49.15 Aplikovaná penalizace 52.15
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 2 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 1:08.54 1:07.49 2:16.03 52.15 100
2. 7 54785 FUEREDER Daniel 2003 AUT 1:09.46 1:08.15 2:17.61 63.88
3. 12 701031 MICHALKA Martin 2004 SVK 1:09.39 1:09.14 2:18.53 70.71
4. 10 701029 MAZGUT David Michael 2004 SVK 1:09.70 1:09.07 2:18.77 72.49
5. 31 54805 JUNG Martin 2004 AUT 1:10.59 1:09.40 2:19.99 81.55
6. 16 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 1:10.57 1:09.64 2:20.21 83.19 80
7. 30 54856 KETTENHUBER Gregor 2004 AUT 1:10.82 1:09.46 2:20.28 83.71
8. 4 54854 JAGERSBERGER Sebastian 2004 AUT 1:10.32 1:10.18 2:20.50 85.34
9. 24 151493 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 1:11.42 1:09.18 2:20.60 86.08 60
10. 3 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 1:10.85 1:09.79 2:20.64 86.38 50
11. 25 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 1:11.10 1:10.27 2:21.37 91.80 45
12. 21 151483 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 1:11.66 1:10.57 2:22.23 98.18 40
13. 37 54894 NICKL Luis 2005 AUT 1:11.75 1:10.53 2:22.28 98.56
14. 26 151438 MAXA Adam 2004 CZE P 1:11.17 1:12.20 2:23.37 106.65 36
15. 27 151415 FIALA Jan 2003 CZE T 1:12.74 1:10.76 2:23.50 107.61 32
16. 29 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:12.25 1:11.26 2:23.51 107.69 29
17. 34 690803 SHEPIUK Dmytro 2005 UKR 1:12.91 1:10.80 2:23.71 109.17
18. 32 6293759 LANGHI Matteo 2001 ITA 1:11.73 1:12.13 2:23.86 110.29
19. 36 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 1:15.33 1:09.63 2:24.96 118.45 26
20. 53 151478 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 1:13.46 1:11.71 2:25.17 120.01 24
21. 19 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:14.40 1:11.01 2:25.41 121.79 22
22. 35 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 1:14.48 1:11.14 2:25.62 123.35 20
23. 47 151445 VALENTA Vladimír 2004 CZE T 1:14.17 1:12.04 2:26.21 127.73 18
24. 42 151446 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 1:13.96 1:12.76 2:26.72 131.52 16
25. 38 151461 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 1:13.39 1:13.34 2:26.73 131.60 15
26. 46 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 1:13.59 1:13.23 2:26.82 132.26 14
27. 40 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:15.85 1:13.60 2:29.45 151.79 13
28. 68 151518 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 1:15.69 1:14.18 2:29.87 154.91 12
29. 54 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 1:17.02 1:14.91 2:31.93 170.20 11
30. 69 151487 ANTOŠ Martin 2005 CZE H 1:17.93 1:15.30 2:33.23 179.86 10
31. 57 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 1:17.55 1:17.39 2:34.94 192.55 9
32. 60 151515 HARTMANN Adam 2003 CZE H 1:19.78 1:17.51 2:37.29 210.00 8
33. 55 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 1:18.66 1:18.76 2:37.42 210.97 7
34. 58 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 1:20.13 1:18.24 2:38.37 218.02 6
35. 59 151474 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L 1:20.30 1:19.72 2:40.02 230.27 5
36. 66 151471 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 1:20.77 1:20.67 2:41.44 240.82 4
37. 70 151497 ČÍŽA Daniel 2005 CZE H 1:21.96 1:20.12 2:42.08 245.57 3
Nedokočili 1. kolo    
  22 150000 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z      
  5 151393 BANK Matěj 2003 CZE M      
  13 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H      
  64 151444 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L      
  52 151481 GLATT Matouš 2005 CZE E      
  48 780042 KARLAVICIUS Oskaras 2004 LTU      
  62 151453 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B      
  6 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  11 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  44 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  28 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      
  15 151372 LINHART Adam 2002 CZE P      
  20 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  1 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  8 151425 MÜLLER Marek 2004 CZE U      
  33 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H      
  61 151472 POLÁK Ondřej 2005 CZE B      
  18 54772 STEINER Samuel 2003 AUT      
  41 690794 TSYBELENKO Roman 2004 UKR      
  43 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
  45 151502 VOVES Jan 2005 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  17 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  65 151490 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H      
  39 151457 KRÁL Tomáš 2004 CZE P      
  63 780043 LENKUTIS Povilas 2005 LTU      
  56 151388 SEIFERT William 2003 CZE A      
  23 151454 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L      
  14 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  51 151484 ŠÍMA Albert 2005 CZE L      
  67 151495 VESELÝ Marek 2005 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  9 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  50 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  49 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov