Home Závody a výsledky

LEKI CUP - Rokytnice nad Jizerou

Disciplína Obří slalom Codex 2593
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 06.03.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 113 772969 SAJFRÍD Ondřej 2011 CZE C 37.30 - 37.30 50
2. 115 770960 ANTOŠ Robert 2010 CZE L 37.99 - 37.99 45
3. 110 772541 PAVEL Dominik 2010 CZE H 38.18 - 38.18 40
4. 114 770950 JANDÍK Josef 2010 CZE L 38.25 - 38.25 36
5. 112 772591 TYLE Christian Mário 2010 CZE H 38.49 - 38.49 33
5. 102 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L 38.49 - 38.49 33
7. 104 885917 ŠVIHOVSKÝ Matyáš 2010 CZE L 38.90 - 38.90 28
8. 101 772113 NOVÁK Vojtěch 2010 CZE S 39.03 - 39.03 26
9. 111 772286 HAVLÍČEK Jakub 2011 CZE L 39.10 - 39.10 24
10. 107 772537 POSPÍŠIL Prokop 2011 CZE L 39.42 - 39.42 22
11. 31 772542 PAVEL Adam 2012 CZE H 40.04 - 40.04 50
12. 103 772485 KARAS Daniel 2011 CZE S 40.16 - 40.16 20
13. 118 772325 ZAPADLO Michal 2011 CZE L 40.24 - 40.24 19
14. 116 772535 JEŽEK Jonáš 2010 CZE L 40.39 - 40.39 18
15. 33 772439 ŠTEFKA Patrik 2012 CZE A 40.64 - 40.64 45
16. 117 772578 HŮRKA Marek 2011 CZE S 40.88 - 40.88 17
17. 109 772110 ŠRYTR Jan 2010 CZE L 40.96 - 40.96 16
18. 105 772256 BOSNIČ Martin 2010 CZE L 41.16 - 41.16 15
19. 35 772885 HŘÍBAL Ondřej 2012 CZE E 41.24 - 41.24 40
20. 141 772348 FIŠER Jiří 2010 CZE L 41.65 - 41.65 14
21. 119 772588 HAVLÍK Adam 2010 CZE L 42.73 - 42.73 13
22. 34 772702 ZACH Matyáš 2012 CZE A 43.18 - 43.18 36
23. 45 772021 JEŽEK Adam 2012 CZE L 43.87 - 43.87 33
24. 130 772570 VESELÝ Tobiáš 2011 CZE S 44.48 - 44.48 12
25. 138 772663 RATAJ Vilém 2011 CZE L 45.36 - 45.36 11
26. 124 772963 PŘÍHODA Tomáš 2010 CZE L 45.47 - 45.47 10
27. 131 773081 VLČEK Štěpán 2011 CZE L 45.63 - 45.63 9
28. 125 772772 KOVAŘÍK Petr 2011 CZE L 46.60 - 46.60 8
29. 46 772887 ROUSEK Matouš 2012 CZE E 46.71 - 46.71 30
30. 47 772780 KNĚBORT Vojtěch 2012 CZE S 46.85 - 46.85 28
31. 140 773076 TOŠOVSKÝ Ondřej Jan 2010 CZE L 48.77 - 48.77 7
32. 127 772316 VERL Vojtěch 2010 CZE L 48.80 - 48.80 6
33. 39 772545 PIETRAK Sebastian 2013 CZE L 49.22 - 49.22 26
34. 32 772783 FRONK Vojtěch 2013 CZE S 49.55 - 49.55 24
35. 40 772960 KOVAŘÍK Jakub 2014 CZE L 49.82 - 49.82 22
36. 129 772664 RATAJ Hubert 2011 CZE L 50.12 - 50.12 5
37. 136 772611 TOŠOVSKÝ Filip 2011 CZE L 50.43 - 50.43 4
38. 37 773013 HAYEK Denis 2014 CZE H 50.66 - 50.66 20
39. 49 772874 VALŠÍK Tobiáš 2012 CZE L 50.80 - 50.80 19
40. 36 772816 TRVALEC Jakub 2012 CZE S 53.25 - 53.25 18
41. 145 772726 NIKODÝM Vít 2012 CZE L 53.58 - 53.58 17
42. 134 772548 SOLAR Matyáš 2010 CZE H 54.78 - 54.78 3
43. 50 773080 HEJRAL Nicholas 2014 CZE L 1:01.03 - 1:01.03 16
44. 51 773092 FARSKÝ Jiří 2015 CZE L 1:09.80 - 1:09.80 15
Nedokočili 1. kolo  
  120 772274 NEJEDLÝ Jan 2010 CZE C    
  106 770907 SCHÄFER Josef 2010 CZE L    
  38 772815 TRVALEC David 2012 CZE S    
  43 772694 VESELÝ Tobiáš 2012 CZE S    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  30 772773 KOŽMÍN Michal 2014 CZE L    
  121 772836 LAMMR Miloš 2011 CZE L    
  57 772769 RAČÁK Denis 2012 CZE L    
  143 772665 VOLKMER Hubert 2010 CZE L    
  42 772743 ZAPADLO David 2013 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov