Home Závody a výsledky

Listina přihlášených ÚKZ Říčkovský Super-G (13.-14.12.2022 Ski centrum Říčky v Orlických horách, codex 7081)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub SG
1. 885926 MACHYTKOVÁ Natali Anna 2009 MZ H SA Špindl 0.00 (1)
2. 886022 FOLWARCZNA Sara 2009 MZ T SKI Mosty 48.05 (2)
3. 885923 BLÁHOVÁ Tereza 2009 MZ E Orlický SKI Team 86.85 (3)
4. 886100 POLÁŠKOVÁ Karolína 2009 MZ Z SKI Soláň 88.62 (4)
5. 885976 VAŇKOVÁ Barbora 2009 MZ T LK Baník Ostrava 106.23 (5)
6. 886093 DRHOVÁ Linda 2009 MZ Z SKI Soláň 126.82 (6)
7. 885878 MÁLKOVÁ Anna 2009 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 127.78 (7)
8. 886255 ŠIMÁKOVÁ Veronika 2009 MZ P Sokol Špičák 129.83 (8)
9. 886094 DOSTALOVÁ Markéta 2009 MZ Z Nordica Ski Zlín 139.45 (10)
10. 886468 ŠPIČKOVÁ Ema 2009 MZ L SK Ještěd (SKJ) 150.09 (11)
11. 885606 TABULKOVÁ Barbora 2009 MZ L TJ Sokol Dolní Mísečky 155.39 (12)
12. 886043 KYÁNKOVÁ Natálie 2009 MZ B ST Victoria Brno 159.99 (13)
13. 886616 DOLEJŠOVÁ Marie 2009 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 160.88 (14)
14. 886594 TROJKOVÁ Melánie 2009 MZ T Ski Bílá 163.21 (16)
15. 885919 SMOLÍKOVÁ Amálie 2009 MZ L Ski klub Ještěd,z. s. 165.90 (17)
16. 885757 JEŽKOVÁ Kateřina 2009 MZ L Ski Team Harranti Harrachov 173.25 (19)
17. 886487 VONDRÁČKOVÁ Ella 2009 MZ J HB Ski team 174.74 (20)
18. 886042 MELICHAROVÁ Klára 2009 MZ B ST Victoria Brno 190.03 (22)
19. 886215 RUMLOVÁ Kristýna 2009 MZ U SK Telnice 190.98 (23)
20. 886023 KANTOR Izabela 2009 MZ T SKI Mosty 192.96 (24)
21. 885662 BURKERTOVÁ Aneta 2009 MZ A SK Lajdáček 220.45 (28)
22. 886015 KELLNEROVÁ Ema 2009 MZ E Ski klub Ústí n.O 228.66 (29)
23. 885672 ŠEJNOVÁ Emma 2009 MZ A SK Lajdáček 305.93 (31)
24. 886575 MUNZAROVÁ Monika 2010 MZ H TJ SOKOL Deštné v O.h. -  
25. 886372 KRÁČMEROVÁ Eliška 2010 MZ H TJ SOKOL Deštné v O.h. -  
26. 886252 PETLACHOVÁ Adéla 2010 MZ P Sokol Špičák -  
27. 886261 KRUŽÍKOVÁ Anna 2009 MZ K SK Bublava -  
28. 886615 BINTEROVÁ Tereza 2010 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
29. 886395 ROSI Ema 2009 MZ B SKI AKADEMIE BRNO -  
30. 886193 SUCHOMELOVÁ Sofie 2010 MZ B ST Victoria Brno -  
31. 885792 TOPINKOVÁ Karolína 2009 MZ S Ski klub Kralupy -  
32. 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 MZ H SK Janské Lázně -  
33. 886409 JÁNSKÁ Emily 2010 MZ H TJ Slavoj Teplice n. Met. -  
34. 886316 TAUCHMANOVÁ Barbora 2010 MZ L Ski Team Harranti Harrachov -  
35. 886751 RYTÍŘOVÁ Eliška 2010 MZ U TJ Klínovec LO -  
36. 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 MZ A SK Lajdáček -  
37. 886121 VACKOVÁ Mia 2010 MZ B VSK VUT Brno -  
38. 886273 BUREŠOVÁ Kateřina 2010 MZ A SK Lajdáček -  
39. 886223 ČABLOVÁ Valerie 2010 MZ Z Nordica Ski Zlín -  
40. 886257 PROCHÁZKOVÁ Nela 2010 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
41. 886496 BESEDOVÁ Rozálie 2010 MZ A LO TJ VS Praha -  
42. 886172 MRAVCOVÁ Judita 2010 MZ A LO TJ VS Praha -  
43. 886790 NAVRÁTILOVÁ Jůlie 2009 MZ A LO TJ VS Praha -  
44. 886449 POKORNÁ Marie 2010 MZ A LO TJ VS Praha -  
45. 885652 JONÁŠOVÁ Tereza 2009 MZ A Sokol Nusle - LO -  
46. 886164 SUCHÁ Karolína 2010 MZ M SK SKI, z.s. -  
47. 886704 HAJEROVÁ Johana 2010 MZ A SKI AVIA Praha o.s. -  
48. 886263 KEPRTOVÁ Karolina 2009 MZ A SKI AVIA Praha o.s. -  
49. 886735 KOREŃOVÁ Karolína 2010 MZ A Racing team Záhrobský -  
50. 886530 TRVALCOVÁ Valentina 2009 MZ L Ski Team Harranti Harrachov -  
51. 886506 SCHRÖTTEROVÁ Ella 2010 MZ A Racing team Záhrobský -  
52. 886253 SCHEJBALOVÁ Lucie 2010 MZ P SK Železná Ruda -  
53. 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 MZ L SKI TEAM LIBEREC -  
54. 886291 KOLOVRATNÍKOVÁ Sofie 2010 MZ T Ski Bílá -  
55. 886068 NAKLÁDALOVÁ Iva 2010 MZ T Ski Bílá -  
56. 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 MZ H SA Špindl -  
57. 886394 PANTŮČKOVÁ Antonie 2010 MZ B SKI AKADEMIE BRNO -  
58. 885989 SLÁMKOVÁ Karolína 2010 MZ L Ski klub Ještěd,z. s. -  
59. 886596 ROZSÍVAL Valerie 2010 MZ Z SKI Soláň -  
60. 886325 KUKLOVÁ Valentyna 2010 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
61. 886080 BURDOVÁ Karla 2010 MZ A Sokol Nusle - LO -  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov