Home Závody a výsledky

Zápisy a termíny OSÚ AD 2022

Harmonogram 2021-2022 Místo Čas Program Zápis Dokumenty
listopad 2022 Seminář časoměřiči Praha        
5.11.2022 Aktiv pořadatelů a TD Praha-Strahov, ČUS-AULA 9:00 Program    
15.10.2022 Workshop, doškolení trenérů Horní Bečva       přihlášky na email: sekretariatad@czech-ski.com
13.10.2022 Rada OSÚ AD SLČR Praha - sídlo SLČR 15:00 Program Zápis  
13.10.2022 TK OSÚ AD SLČR Praha- Radotín Bike centrum 10:00      
8.10.2022 Školení rozhodčích specialistů Velké Meziříčí, restaurace na Fajtově kopci 09:00 Program   přihlášky : balej@cbox.cz
4.10.2022 Plénum OSÚ AD SLČR Praha - sídlo SLČR 14:00 Program Zápis  
22.9.2022 Rada OSÚ AD SLČR Praha - sídlo SLČR 15:00 Program Zápis Strategie OSÚ AD SLCR
13.9.2022 Nominačně sportovní komise OSÚ AD SLČR Praha - sídlo SLČR 14:00 Program Zápis  
3.9.2022 Workshop, doškolení trenérů Trutnov 09:00 Program   přihlášky na email: sekretariatad@czech-ski.com
30.8.2022 Jednání Komise mládeže OSÚ AD SLČR Praha -sídlo SLČR 14:00 Program Zápis Strategie AD
20.8.2022 Workshop, doškolení trenérů Chatová osada Zvůle u Jindřichova Hradce 09:00 Program   přihlášky na email: sekretariatad@czech-ski.com
17.8.2022 STK Špindlerův Mlýn-chata Moravěnka 09:00 Program Zápis Návrh kalendáře RKZ 22-23, návrh kalendáře FIS 22-23
16.8.2022 Rada OSÚ AD SLČR Špindlerův Mlýn 15:00 Program Zápis  
21.7.2022 Rada OSÚ AD SLČR SC Nymburk 16:00 Program Zápis  
21.7.2022 MEDIAday - RD SC Nymburk 13:00      
16.-22.7.2022 Soustředění RD-A,B,C RDJ a SCM SC Nymburk   Program   vedoucí akce Jan Fiedler
2.7.2022 Workshop, doškolení trenérů SC Nymburk   Program   přihlášky na email: sekretariatad@czech-ski.com
22.6.2022 Rada OSÚ AD SLČR Praha - sídlo SLČR 14:00 Program Zápis Společná příprava RDJ 22-23 (hlasování per rollam 1.6.2022), Sub-komise EC FIS , Zápis WC-FIS, Hodnoceni kempů RDA, Hodnocení SpS, Hodnocení RDJ Les 2Alpes, zápis subkomise FIS mládež, zápis sukomise FIS ladies
19.5.2022 Přednáška Marian Jelínek Nová Paka - KINO 19:00     Co rozhoduje o vítězích? Trenér, mentální kouč a psycholog o motivaci,sebevědomí a správné cestě k úspěchu.
13.5. 2022 Rada OSÚ AD SLČR Praha - sídlo SLČR 15:00 Program Zápis Složení SCM 22-23, Složení RD 2022-2023
11.5.2022 Jednání Metodické komise OSÚ AD SLČR Vrchlabí 14:00 Program Zápis Zpráva o činnosti Met.komise, Zpráva o činnosti Metodiků
10.5.2022 Trenérská rada RD ženy Praha-sídlo SLČR 14:00 Program Zápis  
9.5.2022 Trenérská rada RD junioři Praha-sídlo SLČR 13:00 Program Zápis Hodnocení RDJ dívky, Hodnocení EYOF, OWG Beijing, Zpráva RDJ chlapci
7.5.2022 Valná hromada OSÚ AD SLČR SC Nymburk 09:00 Program Zápis Usnesení VH OSÚ AD SLČR  
6.5.2022 Rada OSÚ AD SLČR SC Nymburk 16:00 Program Zápis Složení RVž 22-23, Statut Nominační a sportovní komise AD, Statut o změnách v kompetencích, pravomoci a struktuře Komise mládeže AD, Statut o změnách v kompetencích, pravomoci a struktuře Trenérské rady žáků AD
4.5.2022 Trenérská rada RD muži Praha-sídlo SLČR 14:00 Program Zápis  
20.4.2022 Plénum OSÚ AD SLČR Praha-sídlo SLČR 14:00 Program Zápis  
13.4.2022 Rada OSÚ AD SLČR Praha 15:00 Program Zápis Nominace OSÚ AD na KBS2022, ůhrada kódových číslel FIS a ČR 2022, pozvánka VH 2022, hodnocení EYOF, vyúčtování MSJ 2022, Organizační řád OSÚ AD SLČR
7.-10.4.2022 Školení trenérů OSÚ AD SLČR - III.třídy Špindlerův Mlýn a Praděd       pro nově přihlášené
31.3.-3.4.2022 Školení trenérů OSÚ AD SLČR -III.třídy Špindlerův Mlýn       přednostně pro ty, kteří v červnu absolvovali kondiční část
24.-27.3.2022 Školení trenérů OSÚ AD SLČR - IV.třídy Pec pod Sněžkou, hotel Horizont 17:30 Pozvánka   vedoucí školení Jiří Matějů tel.777801050
16.3. 2022 Rada OSÚ AD SLČR Praha 15:00 Pozvánka Zápis  
16.2.2022 Rada OSÚ AD SLČR Praha 8:30 Pozvánka Zápis Nominační kritéria Univerziáda 2023, SCM finance 1.pol.2022, SpS finance 1.pol.2022, změna pořadí náhradnic na ZOH 2022
11.1.2022 Rada OSÚ AD SLČR Špindlerův Mlýn-hotel Stoh 16:00 Pozvánka Zápis Podmínky odpovědnost treneři ČR, podmínky odpovědnost treneři zahraničí
6.-9.1.2022 Školení trenérů OSÚ AD SLČR - IV.třídy Pec pod Sněžkou   Pozvánka, program   info Radim Jireš, Jiří Matějů
15.12.2021 Rada OSÚ AD SLČR Praha - sídlo SLČR 14:00 Pozvánka Zápis FIS-CIT Entry fees, Stanovisko nominační komise WC/SL

 

Zápisy a termíny OSU AD 2021

Zápisy a termíny OSU AD 2020

Zápisy a termíny OSU AD 2019

Zápisy a termíny OSU AD 2018

Zápisy a termíny OSU AD 2017

Zápisy a termíny OSU AD 2016

Zápisy a termíny OSU AD 2015

Zápisy a termíny OSU AD 2014

Zápisy a termíny OSU AD 2013

Zápisy a termíny OSU AD 2012

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz