Home Závody a výsledky
Alpské disciplíny
Jméno Fiala Eduard Narozen(a) 1999
Oddíl LO TJ VS Praha (A)  
Závodník 151263 Aktivní Dospělí
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2022/2023
21.01.2023 Whiteface Mountain / USA UVS SL DNF2 - -
18.01.2023 Whiteface Mountain / USA UVS GS 31. 106.79 -
16.01.2023 Whiteface Mountain / USA UVS AC 30. 129.42 -
15.01.2023 Whiteface Mountain / USA FIS SG 42. 102.32 -
14.01.2023 Whiteface Mountain / USA UVS SG DNF1 - -
07.01.2023 Obdach / AUT FIS SL DNF1 - -
07.01.2023 Obdach / AUT FIS SL DNF1 - -
22.12.2022 Suche / POL FIS SL 6. 56.05 -
21.12.2022 Suche / POL FIS SL DNF2 - -
2021/2022
12.04.2022 Zakopane - Suche / POL FIS SL DNF1 - -
12.04.2022 Zakopane - Suche / POL FIS SL 9. 50.51 -
08.04.2022 Strbske Pleso / SVK NC SL DNF1 - -
07.04.2022 Strbske Pleso / SVK FIS SL 6. 41.72 -
06.04.2022 Strbske Pleso / SVK NC GS DNF1 - -
05.04.2022 Strbske Pleso / SVK FIS GS 7. 48.63 -
03.04.2022 Malbun / LIE NC SL DNF1 - -
27.03.2022 MČR/FIS - ČP / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
26.03.2022 MČR/FIS - ČP / Špindlerův Mlýn NC GS 21. 63.21 26
22.03.2022 Kouty, nad Desnou / CZE FIS GS DNF1 - -
21.03.2022 Kouty, nad Desnou / CZE FIS GS DNF2 - -
20.03.2022 FIS/CIT -Mistrovství Prahy a Středočeského kraje ve slalomu / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 2. 52.57 -
19.03.2022 FIS/CIT -Mistrovství Prahy a Středočeského kraje ve slalomu / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 2. 46.96 -
13.03.2022 Klobouk Cup - ČP / Karlov pod Pradědem FIS SL 2. 59.57 80
12.03.2022 Klobouk Cup - ČP / Karlov pod Pradědem FIS SL 4. 59.93 50
06.03.2022 Strbske Pleso / SVK FIS SL 6. 67.06 -
05.03.2022 Strbske Pleso / SVK FIS GS 12. 71.31 -
01.03.2022 Zagreb-Sljeme / CRO FIS GS 3. 77.54 -
01.03.2022 Zagreb-Sljeme / CRO FIS GS 4. 73.22 -
21.02.2022 Sachticky / SVK UNI SL 2. 49.37 -
20.02.2022 Sachticky / SVK UNI SL DNF2 - -
16.02.2022 Helia Sport Cup 2022 - ČP / Kouty nad Desnou FIS SL 7. 56.17 60
16.02.2022 Helia Sport Cup 2022 - ČP / Kouty nad Desnou FIS SL DNF - -
15.02.2022 Helia Sport Cup 2022 - ČP / Kouty nad Desnou FIS GS DNS - -
13.02.2022 Pohár FIS/UNI, AM ČR / Bílá v Beskydech UNI SL 6. 47.45 -
12.02.2022 Pohár FIS/UNI, AM ČR / Bílá v Beskydech UNI GS DNS - -
03.02.2022 Valcianska Dolina / SVK FIS SL DSQ1 - -
02.02.2022 Valcianska Dolina / SVK FIS SL 12. 66.90 -
30.01.2022 Lenggries/Brauneck / GER FIS SL DNF1 - -
29.01.2022 Lenggries/Brauneck / GER NJC SL 15. 55.52 -
23.01.2022 Cena Pece - ČP / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
22.01.2022 Cena Pece - ČP / Pec pod Sněžkou FIS GS DNS - -
21.01.2022 FIS Špindl -ČP / Špindlerův Mlýn FIS GS DNS - -
21.01.2022 FIS Špindl -ČP / Špindlerův Mlýn FIS GS 8. 85.57 40
16.01.2022 FIS Pohár Jizerských hor - ČP / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL DNS - -
15.01.2022 FIS Pohár Jizerských hor - ČP / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 3. 65.05 60
14.01.2022 FIS Pohár Jizerských hor - ČP / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS 7. 74.26 40
12.01.2022 SPEED WEEK - ČP / Špindlerův Mlýn FIS SL DNF - -
11.01.2022 SPEED WEEK - ČP / Špindlerův Mlýn NC AC 3. 106.78 80
11.01.2022 Spindleruv Mlyn / CZE NC AC 3. 109.65 -
10.01.2022 Spindleruv Mlyn / CZE NC SG 10. 86.24 -
10.01.2022 SPEED WEEK - ČP / Špindlerův Mlýn NC SG 19. 93.59 26
22.12.2021 Szczawnica / POL FIS GS 5. 83.96 -
21.12.2021 Szczawnica / POL FIS SL DNF2 - -
19.12.2021 Suche / POL FIS SL DNF2 - -
18.12.2021 Suche / POL FIS SL 2. 59.60 -
2020/2021
09.04.2021 Kouty nad Desnou / CZE FIS SL 8. 59.01 -
08.04.2021 Kouty nad Desnou / CZE FIS SL DNF1 - -
01.04.2021 MČR, FIS / Špindlerův Mlýn FIS SL DNF - -
31.03.2021 MČR, FIS / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
30.03.2021 MČR, FIS / Špindlerův Mlýn NC GS 11. 77.82 29
29.03.2021 MČR, FIS / Špindlerův Mlýn FIS GS DNF - -
27.03.2021 Szczawnica / POL FIS GS DNS1 - -
27.03.2021 Szczawnica / POL NC GS DNS1 - -
27.03.2021 FIS/CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL DNF - -
19.03.2021 Zagreb / CRO FIS SL DNF1 - -
18.03.2021 Zagreb / CRO FIS SL DNF1 - -
18.03.2021 FIS Pohár Jizerských hor / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS DNF - -
08.03.2021 Rogla / SLO FIS SL 23. 68.28 -
07.03.2021 Rogla / SLO FIS SL DNF2 - -
04.03.2021 Maribor / SLO FIS GS 21. 81.78 -
03.03.2021 Maribor / SLO FIS GS 23. 76.40 -
18.02.2021 Szczyk / POL FIS GS 19. - -
17.02.2021 Szczyk / POL FIS GS DNF1 - -
14.02.2021 Pohár FIS/UNI, AM ČR, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DSQ - -
13.02.2021 Pohár FIS/UNI, AM ČR, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 9. 74.56 -
12.02.2021 Rogla / SLO FIS SL 39. 61.67 -
12.02.2021 Rogla / SLO FIS SL DNF1 - -
07.02.2021 Zawoja Mosorny Gron / POL FIS GS 6. 83.20 -
06.02.2021 Zawoja Mosorny Gron / POL FIS GS 9. 93.46 -
30.01.2021 Szczawnica / POL NC SL 9. 57.75 -
30.01.2021 Szczawnica / POL FQUA SL 7. 67.89 -
29.01.2021 Szczawnica / POL NC GS 20. 107.09 -
28.01.2021 Szczawnica / POL FIS GS 12. 81.28 -
27.01.2021 Szczawnica / POL FIS SL 5. 66.67 -
24.01.2021 Speed week / Špindlerův Mlýn FIS SL DNF - -
22.01.2021 Speed week / Špindlerův Mlýn NC SG 22. 97.65 16
22.01.2021 Speed week / Špindlerův Mlýn NC AC 8. 107.51 32
22.01.2021 Speed week / Špindlerův Mlýn NC SG 20. 95.34 18
21.01.2021 Speed week / Špindlerův Mlýn FIS GS 30. 114.28 15
12.01.2021 Zagreb / CRO FIS SL DNF1 - -
11.01.2021 Zagreb / CRO FIS SL DNF1 - -
29.12.2020 Zakopane / POL FIS SL 4. 62.55 -
28.12.2020 Zakopane / POL FIS SL DNF2 - -
22.12.2020 Szczawnica Palenica / POL FIS SL DNF1 - -
21.12.2020 Szczawnica Palenica / POL FIS SL DNF2 - -
2019/2020
10.03.2020 Soriska planina / SLO FIS SL 9. 71.00 -
09.03.2020 Soriska planina / SLO FIS SL 16. 67.26 -
08.03.2020 Soriska planina / SLO NJR SL DNF1 - -
22.02.2020 CIT / Špindlerův Mlýn-Mísečky CIT SL 4. 57.40 -
20.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL FQUA SL DNF1 - -
19.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SL DNF1 - -
18.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC GS DNS2 - -
17.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SG 11. 107.62 -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 22. 113.40 -
12.02.2020 Sachticky / SVK FIS SL 4. 52.93 -
11.02.2020 Sachticky / SVK UNI SL 2. 57.16 -
07.02.2020 Bad Wiessee / GER CITWC SL 5. 69.94 -
06.02.2020 Bad Wiessee / GER CITWC SL 7. 66.28 -
04.02.2020 Vratna / SVK NC SL DNF2 - -
31.01.2020 Szczawnica/Palenica / POL FQUA SL DNS1 - -
31.01.2020 Szczawnica/Palenica / POL NC SL 7. 57.59 -
30.01.2020 Szczawnica/Palenica / POL NC GS DNF1 - -
24.01.2020 Spindleruv Mlyn / CZE NC AC 7. 89.73 -
24.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC AC 7. 92.58 45
23.01.2020 Spindleruv Mlyn / CZE NC SG 22. 97.09 -
23.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SG 23. 105.76 18
22.01.2020 Spindleruv Mlyn / CZE FIS SG 18. 81.81 -
22.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn FIS SG 23. 97.34 20
19.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS 25. 76.70 20
18.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS DNF - -
17.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 9. 71.03 36
16.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 5. 58.96 60
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 3. 57.51 80
08.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 1. 54.31 100
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 18. 98.79 32
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 18. 91.20 36
23.12.2019 Madonna di Campiglio / ITA NJR SL DNF2 - -
22.12.2019 Madonna di Campiglio / ITA NJR SL 9. 63.95 -
17.12.2019 Leogang / AUT CIT SL 9. 65.10 -
16.12.2019 Leogang / AUT CIT SL 26. 72.59 -
08.12.2019 Pass Thurn / AUT FIS SL DNF2 - -
07.12.2019 Pass Thurn / AUT FIS SL DNS2 - -
16.11.2019 Pass Thurn / AUT NJR SL DNF1 - -
07.11.2019 Snow Arena / LTU ENL SL 5. 89.46 -
07.11.2019 Snow Arena / LTU FIS PSL 9. - -
06.11.2019 Snow Arena / LTU ENL SL 5. 86.20 -
2018/2019
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL DNF - -
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS 25. 95.02 10
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 19. 86.25 18
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL 3. 43.71 60
15.03.2019 Krvavec / SLO FIS GS DNF2 - -
14.03.2019 Krvavec / SLO FIS GS 33. 73.90 -
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS 16. 71.56 32
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL 13. 61.75 29
10.03.2019 Strbske Pleso / SVK FIS SL 10. 59.59 -
09.03.2019 Strbske Pleso / SVK FIS GS DNF2 - -
01.03.2019 Zagreb / CRO FIS GS 10. 69.94 -
28.02.2019 Zagreb / CRO FIS GS 16. 75.56 -
24.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 11. 57.35 -
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL DNF - -
17.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 11. 60.20 32
16.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 9. 54.44 36
06.02.2019 Krynica / POL NJC SL 7. 69.05 -
05.02.2019 Krynica / POL NJC GS 10. 72.84 -
04.02.2019 Krynica / POL NJC AC 3. 112.91 -
04.02.2019 Krynica / POL NJC SG 6. 107.28 -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DNF - -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 16. 62.15 -
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC AC 19. 92.19 16
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS AC 9. 89.02 29
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC SG 27. 93.80 12
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS SG 28. 90.23 11
23.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC DH 29. 91.02 13
22.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS DH DNF - -
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 28. - -
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 27. - -
20.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS DNF - -
19.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS 8. 79.75 36
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 14. 65.92 20
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS 18. 79.07 22
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 11. 96.46 -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL DNF - -
21.12.2018 Pass Thurn / AUT CIT GS DNF2 - -
19.12.2018 Leogang / AUT CIT SL DNF1 - -
18.12.2018 Leogang / AUT CIT SL DNF2 - -
2017/2018
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
23.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS DNF - -
22.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 21. 94.82 22
21.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 15. 82.86 29
18.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 12. 74.71 29
17.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNS - -
16.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 23. 94.94 22
15.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 30. 110.82 14
11.03.2018 Strbske Pleso / SVK FIS SL DNF2 - -
10.03.2018 Strbske Pleso / SVK FIS GS 17. 78.17 -
04.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL 9. 66.93 29
03.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL 11. 64.62 24
01.03.2018 Szczyrk / POL NC SG 16. 84.98 -
01.03.2018 Szczyrk / POL NC AC DNF2 - -
28.02.2018 Szczyrk / POL NC SL 11. 58.36 -
27.02.2018 Szczyrk / POL NC GS DNF1 - -
25.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 16. 77.39 -
24.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 23. 74.28 -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 44. 109.98 -
16.02.2018 Valcianska Dolina / SVK FIS SL 7. 64.61 -
15.02.2018 Valcianska Dolina / SVK FIS SL 6. 64.89 -
13.02.2018 Zakopane / POL FIS SL 12. 70.80 -
12.02.2018 Zakopane / POL FIS SL 10. 67.45 -
11.02.2018 Vysna Boca / SVK UNI SL 19. 80.70 -
10.02.2018 Vysna Boca / SVK UNI GS 21. 87.46 -
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 8. 72.13 -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 19. 76.55 -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 15. 70.83 20
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 11. 66.76 29
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
19.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC AC 12. 74.71 29
18.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC SG 19. 74.54 20
16.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC DH 28. 93.30 14
15.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn FIS DH 22. 89.57 16
15.01.2018 Spindleruv Mlyn / CZE TRA DH 27. - -
30.12.2017 Předsilvestrovská show 2017 / Špindlerův Mlýn FIS VS 4. 0.00 -
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 26. 72.10 -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 27. 78.78 -
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 20. 77.75 -
18.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 13. 69.00 -
10.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 40. 94.29 -
09.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS DSQ - -
03.12.2017 Pfelders / ITA NJR SL 30. 72.87 -
02.12.2017 Pfelders / ITA NJR GS DNF2 - -
2016/2017
02.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS DNF - -
01.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
30.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL DNF - -
29.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL DNF - -
26.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC GS 26. 91.62 -
25.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC SL DNF2 - -
19.03.2017 Pampeago- Tesero / ITA NJR SL DNF1 - -
18.03.2017 Pampeago- Tesero / ITA NJR SL DNS2 - -
14.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT AC 22. 127.15 -
13.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG 53. 126.36 -
13.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG 54. 124.59 -
12.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT GS 68. 96.42 -
11.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT SL 37. 92.16 -
05.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS SL DNF1 - -
04.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 19. 85.21 -
26.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL DNF - -
25.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL 17. 69.30 -
23.02.2017 Zakopane / POL NJC SL DNF1 - -
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL 22. 68.97 -
16.02.2017 Erzurum/Palandoken / TUR EYOF SL DNF1 - -
14.02.2017 Erzurum/Palandoken / TUR EYOF GS 25. 99.22 -
29.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
28.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 19. 91.64 26
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 34. 108.95 12
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC DNF - -
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 19. 136.03 26
26.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 25. 93.79 15
24.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS DH 38. 98.55 11
24.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS DH 41. 105.76 10
23.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn TRA DH 42. - -
23.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn TRA DH 47. - -
22.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 32. 107.59 18
21.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 32. 104.60 14
20.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 34. 102.10 15
19.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 38. 108.95 15
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 28. 86.47 12
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 18. 75.91 22
22.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 20. 77.66 -
21.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 27. 80.39 -
18.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
17.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 17. 74.07 22
06.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 45. 109.96 -
05.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS DNF - -
04.12.2016 Sesto/Passo Monte Croce / ITA NJR SL 47. 100.74 -
03.12.2016 Sesto/Passo Monte Croce / ITA NJR SL DNF1 - -
2015/2016
15.04.2016 Solda/Sulden / ITA CIT GS DNF1 - -
14.04.2016 Solda/Sulden / ITA CIT GS 112. 119.05 -
13.04.2016 Abetone / ITA CIT GS 46. 98.45 -
12.04.2016 Abetone / ITA CIT SL 29. 93.41 -
12.04.2016 Abetone / ITA CIT SL 49. 101.46 -
08.04.2016 Madonna di Campiglio / ITA CIT GS 73. 132.41 -
07.04.2016 Madonna di Campiglio / ITA CIT GS 85. 116.13 -
03.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
02.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS DNF - -
31.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS 33. 104.19 16
30.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS 44. 120.72 10
29.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS SL DNF - -
20.03.2016 Rogla / SLO FIS SL DNF1 - -
19.03.2016 Rogla / SLO FIS SL DNF2 - -
18.03.2016 Zagreb / CRO FIS SL DNF1 - -
17.03.2016 Zagreb / CRO FIS SL DNF2 - -
16.03.2016 Koralpe / AUT FIS GS DNF1 - -
15.03.2016 Koralpe / AUT FIS GS 44. 86.32 -
13.03.2016 Strbske Pleso / SVK FIS SL 29. 95.91 -
12.03.2016 Strbske Pleso / SVK FIS GS 33. 98.70 -
11.03.2016 Czarna Gora / POL NJC SL 16. 95.88 -
10.03.2016 Czarna Gora / POL NJC GS 5. 76.15 -
09.03.2016 Jasna / SVK NC GS 28. 98.20 -
08.03.2016 Jasna / SVK NC SL 21. 92.63 -
06.03.2016 Oberjoch / GER CIT SL DNF1 - -
27.02.2016 Monte Pora / ITA NJR GS 39. 107.26 -
27.02.2016 Monte Pora / ITA NJR SL 28. 92.25 -
21.02.2016 Vysna Boca / SVK UNI SL 23. 90.29 -
20.02.2016 Vysna Boca / SVK UNI GS 32. 116.40 -
14.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI SL DNS - -
13.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI GS 43. 106.75 -
10.02.2016 Lenzerheide / SUI FIS GS 118. - -
09.02.2016 Lenzerheide / SUI FIS GS DNF2 - -
07.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL DNF - -
06.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL 34. 72.52 -
24.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 37. 105.59 11
23.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
22.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 35. 97.21 9
21.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 32. 108.65 14
17.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL DNF - -
16.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 33. 102.45 13
06.12.2015 Pfelders / ITA NJR GS 45. 142.63 -
05.12.2015 Pfelders / ITA NJR GS 54. 166.26 -
04.12.2015 Bormio / ITA NJR GS 42. 152.91 -
03.12.2015 Bormio / ITA NJR GS DNF2 - -
01.12.2015 Pfelders / ITA NJR SL DNF2 - -
30.11.2015 Pfelders / ITA NJR SL DNF1 - -
29.11.2015 Passo Monte Croce / ITA NJR SL 54. 121.36 -
28.11.2015 Passo Monte Croce / ITA NJR SL 67. 151.75 -
2014/2015
05.04.2015 Vist cup / Stoh finále UKZ GS DNF - -
04.04.2015 Vist cup / Stoh finále UKZ SL 1. 26.24 -
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 3. 30.20 60
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 8. 35.40 32
22.03.2015 Vist cup / Pec pod Sněžkou UKZ GS DNF - -
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DSQ - -
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 2. 33.77 80
08.03.2015 Vist cup / Herlíkovice UKZ GS 1. 19.11 -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 4. 48.93 50
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 1. 9.92 100
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL 2. 18.59 80
22.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL 2. 34.61 -
21.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL 1. 29.81 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL 1. 32.20 100
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 1. 43.48 100
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 2. 25.97 80
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL DNF - -
25.01.2015 Vist cup / Černý důl UKZ SL 1. 73.83 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 7. 51.24 36
09.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 4. 76.56 50
08.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 3. 63.43 60
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 3. 61.43 60
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS 7. 35.84 36
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL DNF - -
08.03.2014 Vist cup 2014 / Herlíkovice UKZ SL 1. 59.04 -
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 2. 30.82 80
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
16.02.2014 Vist cup 2014 / Stoh UKZ GS 3. 49.15 -
15.02.2014 Vist cup 2014 / Stoh UKZ SL 1. 38.00 -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 7. 67.18 36
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 6. 54.06 40
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 5. 41.84 45
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL 3. 29.73 60
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 3. 41.86 60
20.01.2014 VI. ZOM / Velké Meziříčí ZOM SL 4. - -
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL DNF - -
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL DSQ - -
2012/2013
31.03.2013 Vist cup 2013 - Finále / Špindlerův Mlýn-Stoh UKZ SL 2. 14.87 -
30.03.2013 Vist cup 2013 - Finále / Špindlerův Mlýn-Stoh UKZ GS 1. 20.90 -
24.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ GS 3. 32.79 -
23.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ SL 2. 29.66 -
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 2. 11.23 80
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 2. 18.97 80
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 3. 42.72 60
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 3. 26.75 60
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS 3. 33.64 60
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL 2. 34.98 80
17.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Sviňorky - Morávka UKZ SL 1. 24.05 -
16.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Sviňorky - Morávka UKZ SL DSQ - -
10.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 6. 48.59 40
09.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 2. 22.82 80
03.02.2013 Vist cup 2013 / Herlíkovice UKZ GS 1. 27.01 -
02.02.2013 Vist cup 2013 / Herlíkovice UKZ SL 1. 45.79 -
27.01.2013 Vist cup 2013 / Pec pod Sněžkou UKZ GS 1. 33.16 -
26.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI GS 48. - -
25.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI SL 5. - -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 8. 37.20 40
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL DNF - -
20.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 1. 19.36 -
19.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNF - -
17.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Klínovec RKZ SG 3. 56.29 60
17.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Klínovec RKZ SG 4. 64.96 50
11.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ GS 3. 30.01 60
10.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ SL 2. 22.32 80
17.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 3. 48.30 60
16.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 2. 49.39 80
15.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 3. 64.45 60
2011/2012
01.04.2012 Vist cup 2012 - Finále - UKZ / Špindl - Stoh UKZ SL DSQ - -
31.03.2012 Vist cup 2012 - Finále - UKZ / Špindl - Stoh UKZ GS 3. 50.64 -
25.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 1. 25.04 -
24.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 1. 28.94 -
18.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ SL 4. 39.24 50
17.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ GS 8. 50.68 32
11.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR GS 5. 37.97 45
10.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR SL 3. 33.79 60
26.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ GS 5. 31.54 45
25.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ SL DSQ - -
19.02.2012 Vist cup 2012- UKZ / Pec pod Sněžkou UKZ GS 1. 54.73 -
18.02.2012 Vist cup 2012- UKZ / Pec pod Sněžkou UKZ GS 3. 68.81 -
12.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ GS 3. 36.95 60
11.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ SL DNF - -
05.02.2012 Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ / Horní Mísečky UKZ SL 2. 35.72 -
04.02.2012 Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ / Horní Mísečky UKZ SL DNS - -
31.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ GS 2. 40.98 -
30.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ SL 3. 37.02 -
28.01.2012 50.Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI GS 11. - -
27.01.2012 50.Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI SL 3. - -
25.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 11. 58.81 26
24.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 1. 20.32 100
18.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 5. 123.96 45
17.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 8. 125.71 32
15.01.2012 Vist cup 2012- UKZ / Herlíkovice UKZ GS 3. 63.51 -
14.01.2012 Vist cup 2012- UKZ / Herlíkovice UKZ SL 2. 34.92 -
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 5. 48.54 45
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL 2. 26.92 80
2010/2011
03.04.2011 Vist cup Finále - UKZ - Královehradecký / Špindlerův Mlýn UKZ SL 3. - -
02.04.2011 Vist cup Finále - UKZ - Královehradecký / Špindlerův Mlýn UKZ GS 2. - -
27.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL DNF - -
26.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 15. - 16
25.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ GS 12. - 22
06.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR GS 9. - 29
05.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SL 5. - 45
04.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SG 13. - 20
27.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Pec pod Sněžkou UKZ GS 13. - -
26.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Pec pod Sněžkou UKZ GS 12. - -
20.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Černý Důl UKZ SL 4. - -
19.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Černý Důl UKZ SL 4. - -
13.02.2011 UKZ - Středočeský / Horní Mísečky UKZ SL 6. - -
12.02.2011 UKZ - Středočeský / Horní Mísečky UKZ SL 5. - -
06.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 39. - -
05.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 36. - -
30.01.2011 Vist cup - UKZ Královehradecký / Špindl - Stoh UKZ SL DNF - -
30.01.2011 Vist cup - UKZ Královehradecký / Špindl - Stoh UKZ SL 9. - -
26.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 33. - -
25.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL DSQ - -
23.01.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Herlíkovice UKZ GS 2. - -
22.01.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Herlíkovice UKZ GS 5. - -
17.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ SG 22. - 9
09.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ GS 26. - 5
08.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ SL 30. - 1

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov