Home Závody a výsledky
Oddíl LO TJ VS Praha Kontakt
Ulice Město
Email jan.suchopar@stabilplastik.cz Web www.lyzarskyklub.cz
Telefon 602 311 846
 
Kód Závodník Narozen DH SL GS SG AC ZZ
Přípravka
887167 Ballaschová Kamila 2015 - - - - - -
773176 Bardiovský Adam 2014 - - - - - -
773408 Guttler Matyáš 2014 - - - - - -
887168 Hlaváčková Zlata 2014 - - - - - -
773396 Kolcun Alexander 2013 - - - - - -
887075 Kotasová Anna 2014 - - - - - -
887169 Matějková Rozálie 2014 - - - - - -
886874 Mikulášová Marína 2014 - - - - - -
887171 Mravcová Františka 2017 - - - - - -
773398 Navrátil Jakub 2014 - - - - - -
773397 Osadský Oskar 2013 - - - - - -
773534 Pešek Šimon 2013 - - - - - -
773391 Petrásek Adam 2015 - - - - - -
773392 Petrásek Sebastián 2016 - - - - - -
887065 Philip Sofia 2013 - - - - - -
887066 Přikrylová Frýda 2014 - - - - - -
773393 Soukal Petr 2015 - - - - - -
886528 Stolzová Aneta 2013 - - - - - -
886529 Stolzová Beata 2013 - - - - - -
886875 Svobodová Rozálie 2014 - - - - - -
773394 Ševčík Ondřej 2014 - - - - - -
773395 Tomas Antonín 2015 - - - - - -
773535 Vomáčka Filip 2017 - - - - - -
887067 Vomáčková Viktorie 2014 - - - - - -
773536 Wagner Adam 2015 - - - - - -
773537 Zach Lukáš 2016 - - - - - -
Předžactvo
773404 Bouček Lukáš 2012 - - - - - -
772601 Denke Lukáš Daniel 2011 - - - - - -
886326 Faltysová Gabriela 2011 - - - - - -
886348 Grymová Johana 2011 - - - - - -
772761 Hadrava Hynek 2012 - - - - - -
886631 Kinčíková Olivia 2011 - - - - - -
773531 Kleinhampl Mikuláš 2012 - - - - - -
887032 Kolaříková Eliška 2012 - - - - - -
773403 Kotas Viojtěch 2011 - - - - - -
772922 Krahulík Jan 2012 - - - - - -
887164 Matějková Tereza 2011 - - - - - -
886633 Mikulášová Viola 2011 - - - - - -
773084 Navrátil Jáchym 2011 - - - - - -
886450 Pokorná Anna 2011 - - - - - -
887068 Rychtská Anna 2012 - - - - - -
772763 Stolz Antonín 2011 - - - - - -
887092 Storey Natálie 2012 - - - - - -
886328 Svobodová Magdalena 2011 - - - - - -
886334 Šnupárková Barbora 2011 - - - - - -
887069 Tlustá Darja 2012 - - - - - -
773249 Volejník Jan 2012 - - - - - -
886628 Vomáčková Kristina 2011 - - - - - -
772701 Wágner Jakub 2011 - - - - - -
772702 Zach Matyáš 2012 - - - - - -
Mladší žactvo
772334 Bardiovský David Tyl 2010 - - - - - -
886496 Besedová Rozálie 2010 - - - - - -
886166 Bílková Kristýna 2009 - - - - - -
773401 Bouček Ondřej 2009 - - - - - -
773402 Bown Inty 2009 - - - - - -
886347 Denke Lucie Ema 2009 - - - - - -
887163 Dvořáková Nikol 2009 - - - - - -
770997 Grym Vojtěch 2009 - - - - - -
886346 Chlubnová Kateřina 2010 - - - - - -
886630 Kinčíková Marlene 2010 - - - - - -
886941 Landsmannová Ellen 2010 - - - - - -
886632 Mikulášová Perla 2010 - - - - - -
886172 Mravcová Judita 2010 - - - - - -
886790 Navrátilová Jůlie 2009 - - - - - -
773248 Novák Dominik 2010 - - - - - -
773049 Palička Matyáš 2009 - - - - - -
886449 Pokorná Marie 2010 - - - - - -
772762 Soukal Štěpán 2010 - - - - - -
772764 Stolz Jan 2010 - - - - - -
772609 Suk Jan 2009 - - - - - -
772765 Ševčík Roman 2009 - - - - - -
772585 Šnupárek Jan 2010 - - - - - -
886448 Zachová Amálie 2009 - - - - - -
Starší žactvo
885810 Besedová Amálie 2007 - - - - - -
886352 Faltysová Nela 2008 - - - - - -
770806 Guttler Eliáš 2008 - - - - - -
773390 Handala Mathias 2008 - - - - - -
770782 Hlubocký Jakub 2007 - - - - - -
886165 Holancová Marie 2008 - - - - - -
887064 Kašparová Zuzana 2008 - - - - - -
773389 Klučka Jakub 2008 - - - - - -
885811 Kůsová Barbora 2007 - - - - - -
772041 Mravec Albert 2008 - - - - - -
772700 Nosál Filip 2008 - - - - - -
887074 Pechanová Viktorie 2008 - - - - - -
885736 Řezníčková Tereza 2007 - - - - - -
886497 Soukalová Klára 2008 - - - - - -
886107 Straková Karolína 2008 - - - - - -
772159 Svoboda Albert 2008 - - - - - -
886329 Šefranková Sára 2007 - - - - - -
886498 Ševčíková Kateřina 2007 - - - - - -
773201 Tlustý Matěj 2008 - - - - - -
770781 Vlček Albert 2008 - - - - - -
772608 Volejník Miroslav 2008 - - - - - -
Mladší junioři
772760 Cihelka Matyáš 2005 - - - - - -
885947 Ellis Natalia Jana 2006 - - - - - -
885644 Gotzová Františka 2005 - - - - - -
156164 Chlubnová Barbora 2006 - - - - - -
886447 Jazairiová Al Selma 2006 - - - - - -
773247 Obermann František 2006 - - - - - -
885945 Plchová Marie Magdaléna 2006 - - - - - -
772332 Šimůnek Viktor 2005 - - - - - -
885948 Škárová Amálie 2006 - - - - - -
885647 Žežulková Magdaléna 2005 - - - - - -
Junioři
151389 Fiala Matyáš 2003 - 100.93 105.06 146.19 370.86 -
151360 Fiala Šimon 2002 - 90.73 113.01 251.36 - -
886367 Galbavá Sára 2004 - - - - - -
151386 Hlubocký Tomáš 2003 - 108.25 173.58 - - -
770102 Jáně Jakub 2002 - - - - - -
770288 Karásek Tomáš 2004 - - - - - -
885218 Karásková Natálie 2002 - - - - - -
151387 Landsmann Martin 2003 - - - - - -
155990 Mařáková Karolína 2002 - - - - - -
772695 Poledník Richard 2003 - - - - - -
885946 Pompurová Veronika 2003 - - - - - -
886327 Pospíšilová Barbora 2003 - - - - - -
155987 Rašková Kateřina 2002 - - - - - -
151388 Seifert William 2003 - 149.40 197.24 246.02 419.61 -
886105 Straková Michaela 2004 - - - - - -
156028 Svatošová Tereza 2003 - 325.46 - - - -
151359 Šlégl Michal 2002 - - - - - -
156078 Tichá Simona 2004 - 203.34 - - - -
151449 Veselý Jiří 2004 - 172.91 218.66 302.64 529.01 -
155989 Vydrová Elisabeth 2002 - - - - - -
155988 Žežulková Karolína 2002 - - - - - -
Dospělí
155677 Bílková Zuzana 1992 - - - - - -
0 Burdová Tereza 1984 - - - - - -
151320 Čmejla Jakub 2001 - - - - - -
151264 Čuda Štěpán 1999 - - - - - -
155767 Čudová Tereza 1995 - - - - - -
151263 Fiala Eduard 1999 278.15 44.34 55.92 89.92 108.22 -
151239 Fiala Jan 1998 - - - - - -
155931 Fialová Adéla 2000 - - - - - -
16136 Gabryš Lubomír 2000 - - - - - -
151037 Honzák Jakub 1993 - - - - - -
155599 Janošková Hana 1987 - - - - - -
155424 Kacířová Tereza 1985 - - - - - -
155893 Kenclová Aneta 1999 - - - - - -
155945 Kenclová Marlene 2001 - - - - - -
151299 Kryštof Petr 2000 - 215.10 262.73 - - -
151116 Kučera Martin 1995 - 127.99 158.61 - - -
150751 Kučera Tomáš 1988 - 133.43 152.14 - - -
151034 Kupec Jan 1993 - - - - - -
155895 Kvasničková Viktorie 1999 - - - - - -
150585 Mravec Michal 1978 - - - - - -
155816 Pačesová Barbora 1996 - - - - - -
151091 Ptáček František 1994 - - - - - -
151321 Ptáček Oldřich 2001 - - - - - -
151187 Ptáček Vincenc 1997 - - - - - -
155930 Rašková Adéla 2000 - - - - - -
151300 Sitňanský Lukáš 2000 - - - - - -
155724 Suchopárová Alžběta 1993 - - - - - -
155794 Suchopárová Eliška 1996 - - - - - -
151188 Svatoš Ondřej 1997 - - - - - -
155946 Tichá Michaela 2001 - - - - - -
151093 Trachta Štěpán 1993 - - - - - -
Masters A
5150090 Čuda Radek 1967 - - - - - -
5150460 Karásek Jan 1973 - - - - - -

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov