Home Závody a výsledky
  záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 29    následující   poslední »
Kód Název Kraj Kontaktní osoba Email Telefon
1000346 Global Sport Timing A Karel Sajdl venomek@seznam.cz 602 123 970
1000003 Měření SLČR A Ota Deyl ota.deyl@gmail.com 602 680 021
1000099 results C Miroslav Strnad strnad@results.cz 721 096 565
1000013 Měření Říčky E Tomáš Čevona tomik02@gmail.com
1000002 DanuTiming H Tomáš Peslar tomas@eski.cz 603 182 661
1000101 DDtiming H Daniela Štrougalová danielka.strougalova@seznam.cz 608 550 401
1000004 Měření Pec pod Sněžkou H Pavel Marek pmarek@gteam.cz 603 239 530
1000070 Měření Ski klub Bublava K Petr Kőrfer t.chvostek@seznam.cz
korfer@seznam.cz
732924629
1510016 Harrachov Racing Academy L Jan Konopka harraracing@gmail.com +420775182615
1000155 Měření Ještěd L Petra Novotná skiklubjested@seznam.cz +420 602 142 939
1000020 Měření Ml.Boleslav L Zbyněk Hercík zbynek.hercik@tiscali.cz 736 480 292
1000055 Měření Rokytnice nad Jizerou L Libor Ulver libor.ulver@seznam.cz 602 239 833
3505161 SK Ještěd (SKJ) L Štefek Zdeněk kancelar@skjested.cz AD 604443724, AL 608175514, SZ
1510003 Ski klub Ještěd,z. s. L Petra Novotná skiklubjested@seznam.cz +420602142939
1000035 T-base L Josef Hejral josef.hejral@t-base.cz 603 854 395
1000102 Time - H L Milan Hájek milan.hajek@time-h.cz 603 254 104
1000103 Ski Petříkov měření M Robert Kaděrka robert.kaderka@post.cz
1000027 Měření Plzeň P Martin Doležal dolezalma@spravazeleznic.cz 602 774 994
0000351 Madeja sport cup T Petr Madeja cup@madejasport.cz 603 465 951
1000008 Měření Baník Ostrava T Ivan Feller ifeller@email.cz 606 287 274
Tisk  záznamy 1 - 20 z 29    následující   poslední »

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov