Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

LEKI CUP 2023 - Kamenec Jablonec nad Jizerou

Disciplína Obří slalom Codex 2140
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 05.03.2023 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 10 773311 TYLE Tadeáš 2014 CZE H 58.25 - 58.25 50
2. 15 773048 HAVRDA Ondřej 2013 CZE L 58.47 - 58.47 45
3. 13 773036 RUDOLF Matyáš 2014 CZE L 59.67 - 59.67 40
4. 2 773274 SAITL Daniel 2013 CZE L 59.72 - 59.72 36
5. 19 773408 GUTTLER Matyáš 2014 CZE A 59.96 - 59.96 33
6. 8 772773 KOŽMÍN Michal 2014 CZE L 1:00.99 - 1:00.99 30
7. 20 773397 OSADSKÝ Oskar 2013 CZE A 1:01.70 - 1:01.70 28
8. 9 772783 FRONK Vojtěch 2013 CZE S 1:02.48 - 1:02.48 26
9. 14 772545 PIETRAK Sebastian 2013 CZE L 1:02.68 - 1:02.68 24
10. 4 773469 MACHÁČEK Tobiáš 2014 CZE L 1:03.01 - 1:03.01 22
11. 12 772960 KOVAŘÍK Jakub 2014 CZE L 1:03.23 - 1:03.23 20
12. 33 773073 TVARŮŽEK Vítězslav 2015 CZE L 1:03.30 - 1:03.30 50
13. 16 773267 KOPEČEK Josef 2013 CZE L 1:03.71 - 1:03.71 19
14. 21 773422 ŠAFÁŘ Matěj 2013 CZE H 1:03.76 - 1:03.76 18
15. 43 773177 PILNÁČEK David 2015 CZE U 1:03.80 - 1:03.80 45
16. 40 773378 PROKŮPEK David 2015 CZE L 1:05.40 - 1:05.40 40
17. 22 773532 HLAVSA Hubert 2014 CZE A 1:06.40 - 1:06.40 17
18. 41 773602 TYLE Kevin 2016 CZE H 1:06.65 - 1:06.65 36
19. 18 773172 KOŠEK Jakub 2014 CZE L 1:07.10 - 1:07.10 16
20. 17 773171 ČERNÝ Jiří 2013 CZE L 1:07.30 - 1:07.30 15
21. 39 773346 LAŠŠO Knut 2015 CZE L 1:07.53 - 1:07.53 33
22. 44 773092 FARSKÝ Jiří 2015 CZE L 1:09.34 - 1:09.34 30
23. 35 773502 TOŠOVSKÝ Albert 2015 CZE L 1:11.46 - 1:11.46 28
24. 5 773091 HOLEC Jan 2013 CZE L 1:11.97 - 1:11.97 14
25. 60 773536 WAGNER Adam 2015 CZE A 1:12.26 - 1:12.26 26
26. 36 773613 MADĚRA Sebastian 2016 CZE L 1:12.95 - 1:12.95 24
27. 48 773391 PETRÁSEK Adam 2015 CZE A 1:13.08 - 1:13.08 22
28. 34 773129 KRÁTKÝ Kryštof 2015 CZE S 1:13.39 - 1:13.39 20
29. 51 773537 ZACH Lukáš 2016 CZE A 1:13.41 - 1:13.41 19
30. 31 773504 MERUNKA Jonáš 2015 CZE L 1:13.94 - 1:13.94 18
31. 25 773534 PEŠEK Šimon 2013 CZE A 1:15.91 - 1:15.91 13
32. 26 773176 BARDIOVSKÝ Adam 2014 CZE A 1:16.86 - 1:16.86 12
33. 46 773614 TOMAIER Jan 2017 CZE L 1:17.04 - 1:17.04 17
34. 54 773535 VOMÁČKA Filip 2017 CZE A 1:18.74 - 1:18.74 16
35. 37 773610 CHARVÁT Kryštof 2015 CZE H 1:18.97 - 1:18.97 15
36. 59 773467 SIPKO Kristian 2016 CZE L 1:20.68 - 1:20.68 14
37. 38 773606 JAKL Tobias 2016 CZE L 1:21.64 - 1:21.64 13
38. 42 773609 ROSSMANN Jakub 2017 CZE L 1:23.06 - 1:23.06 12
39. 56 773618 ŠANDA Kilián 2016 CZE L 1:26.23 - 1:26.23 11
40. 57 773392 PETRÁSEK Sebastián 2016 CZE A 1:27.68 - 1:27.68 10
41. 32 773607 JANDA Jan 2016 CZE L 1:29.61 - 1:29.61 9
42. 52 773499 HÁVA Filip 2017 CZE L 1:40.86 - 1:40.86 8
Nedokočili 1. kolo  
  55 773608 KABÁTEK Vojtěch Petr 2016 CZE L    
  24 773396 KOLCUN Alexander 2013 CZE A    
  47 773395 TOMAS Antonín 2015 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  11 773428 BROŽEK Václav 2014 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov