Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Koutecký pohár 2022 - ČP - Kouty nad Desnou

Disciplína Slalom Codex 6004
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 23.03.2022 Technický delegát Gajewski Wojciech
Vypočtená penalizace 58.68 Aplikovaná penalizace 61.68
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 24 207027 ZEMAN Nicole 2005 GER 00:45.14 00:45.62 01:30.76 61.68
2. 15 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 00:46.31 00:45.24 01:31.55 68.03 100
3. 3 56683 WEILGUNY Sara 2004 AUT 00:45.67 00:46.33 01:32.00 71.65
4. 13 56721 HOFMACHER Elisa 2005 AUT 00:46.03 00:46.54 01:32.57 76.24
5. 8 156086 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A 00:46.29 00:46.66 01:32.95 79.29 80
6. 19 156129 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 00:46.68 00:46.52 01:33.20 81.31 60
7. 12 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 00:47.02 00:46.24 01:33.26 81.79 50
7. 7 695130 SHEPILENKO Anastasiia 2000 UKR 00:46.26 00:47.00 01:33.26 81.79
9. 11 198360 BRAUD Lucie 2003 FRA 00:46.06 00:47.48 01:33.54 84.04
10. 14 156111 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 00:47.92 00:46.13 01:34.05 88.14 45
11. 10 156132 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 00:47.86 00:46.63 01:34.49 91.68 40
12. 21 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 00:47.06 00:47.83 01:34.89 94.90 36
13. 6 705512 GREGOROVA Nina 2004 SVK 00:48.83 00:48.58 01:37.41 115.17
14. 22 225830 PETERSON Lexie 2004 GBR 00:49.56 00:48.61 01:38.17 121.28
15. 18 225849 BLOOM Lauren 2005 GBR 00:49.10 00:49.08 01:38.18 121.36
16. 17 705486 RUZICKOVA Karolina 2002 SVK 00:50.41 00:48.75 01:39.16 129.24
17. 20 156110 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 00:50.65 00:50.64 01:41.29 146.37 32
18. 23 156142 NOVÁČKOVÁ Karolína 2005 CZE P 00:50.76 00:51.17 01:41.93 151.52 29
19. 26 156052 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 00:52.47 00:50.87 01:43.34 162.86 26
20. 30 155876 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 00:54.64 00:52.53 01:47.17 193.67 24
21. 27 156122 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 00:54.81 00:53.83 01:48.64 205.49 22
Nedokočily 1. kolo    
  28 705536 HOTOVA Emma 2005 SVK      
  4 156058 KYSELOVA Adela 2004 SVK L      
  25 695142 SHEPILENKO Kateryna 2002 SVK      
  16 156025 SVINKOVA Sara 2003 SVK A      
Nedokočily 2. kolo    
  2 156059 KESTLOVA Julie 2004 SVK M      
  5 156124 KOVAROVA Jitka 2005 SVK H      
Nestartovaly v 1. kole    
  9 155983 KESTLOVA Viktorie 2002 SVK M      
  31 705514 MURINOVA Emma 2004 SVK      
  29 156011 PALMOVA Marie 2002 SVK L      
  1 156042 PULPANOVA Magdalena 2003 SVK H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov