Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Koutecký pohár 2022 - ČP - Kouty nad Desnou

Disciplína Slalom Codex 0913
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 23.03.2022 Technický delegát Gajewski Wojciech
Vypočtená penalizace 45.28 Aplikovaná penalizace 48.28
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 55 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 00:42.16 00:43.60 01:25.76 48.28 100
2. 44 700950 REVUCKY Samuel 1999 SVK 00:42.70 00:44.04 01:26.74 56.62
3. 41 221600 IRVING Jack 2005 GBR 00:42.64 00:45.20 01:27.84 65.99
4. 50 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 00:43.31 00:44.85 01:28.16 68.71 80
5. 42 54791 ETTL Michael 2003 AUT 00:43.64 00:44.81 01:28.45 71.18
6. 53 221521 DAVIES Alex 2002 GBR 00:43.53 00:44.98 01:28.51 71.69
7. 52 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 00:43.78 00:45.09 01:28.87 74.75 60
8. 48 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 00:44.19 00:44.89 01:29.08 76.54 50
9. 47 203136 BESSER Felix 2003 GER 00:44.55 00:44.69 01:29.24 77.90
10. 45 54856 KETTENHUBER Gregor 2004 AUT 00:44.15 00:45.30 01:29.45 79.69
11. 51 701041 NOVACEK Adam 2005 SVK 00:44.32 00:45.49 01:29.81 82.75
12. 49 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 00:44.46 00:45.59 01:30.05 84.80 45
13. 57 203164 SCHWARZ Andreas 2003 GER 00:46.09 00:45.27 01:31.36 95.95
14. 59 203156 UNGER David 2003 GER 00:46.76 00:46.33 01:33.09 110.67
15. 67 151421 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 00:47.96 00:47.46 01:35.42 130.51 40
16. 64 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 00:47.73 00:48.19 01:35.92 134.76 36
17. 54 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 00:43.86 00:52.47 01:36.33 138.25 32
18. 68 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 00:48.72 00:48.16 01:36.88 142.93 29
19. 65 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 00:50.22 00:49.76 01:39.98 169.32 26
20. 71 151480 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 00:50.12 00:50.79 01:40.91 177.24 24
21. 69 151453 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 00:50.87 00:50.26 01:41.13 179.11 22
22. 72 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 00:53.34 00:51.33 01:44.67 209.24 20
Nedokočili 1. kolo    
  63 151393 BANK Matej 2003 SVK M      
  60 54892 GRUBMUELLER Moritz 2005 SVK      
  58 151261 MARAS Jan 1999 SVK H      
  43 54800 UNTERWURZACHER Maximilian 2003 SVK      
  73 151434 ZOGATA Samuel 2004 SVK T      
Nedokočili 2. kolo    
  61 151488 HORAK Marek 2005 SVK T      
  46 151024 KOTZMANN Adam 1993 SVK M      
  70 151472 POLAK Ondrej 2005 SVK B      
  56 151491 TOMASEK Aldo 2005 SVK H      
  66 221556 TUBBS Charlie 2003 SVK      
Nestartovali v 1. kole    
  62 151389 FIALA Matyas 2003 SVK A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov