Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Koutecký pohár 2022 - ČP - Kouty nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 0911
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 22.03.2022 Technický delegát Gajewski Wojciech
Vypočtená penalizace 51.48 Aplikovaná penalizace 54.48
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 41 221600 IRVING Jack 2005 GBR 00:55.04 00:54.75 01:49.79 54.48
2. 44 700950 REVUCKY Samuel 1999 SVK 00:55.39 00:54.83 01:50.22 58.44
3. 52 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 00:55.44 00:55.10 01:50.54 61.38 100
4. 54 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 00:55.78 00:55.42 01:51.20 67.45 80
5. 42 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 00:56.86 00:56.30 01:53.16 85.48 60
6. 46 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 00:56.58 00:56.59 01:53.17 85.57 50
7. 59 221521 DAVIES Alex 2002 GBR 00:56.42 00:57.35 01:53.77 91.09
8. 48 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 00:57.33 00:56.81 01:54.14 94.50 45
9. 45 54856 KETTENHUBER Gregor 2004 AUT 00:57.44 00:57.72 01:55.16 103.88
10. 43 54892 GRUBMUELLER Moritz 2005 AUT 00:58.28 00:57.36 01:55.64 108.30
11. 53 203136 BESSER Felix 2003 GER 00:57.57 00:58.08 01:55.65 108.39
12. 50 54791 ETTL Michael 2003 AUT 00:57.84 00:57.95 01:55.79 109.68
13. 47 54800 UNTERWURZACHER Maximilian 2003 AUT 00:58.09 00:57.85 01:55.94 111.06
14. 57 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 00:58.50 00:58.32 01:56.82 119.15 40
15. 62 203156 UNGER David 2003 GER 00:58.91 00:58.14 01:57.05 121.27
16. 55 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 00:59.33 00:58.39 01:57.72 127.43 36
17. 61 221556 TUBBS Charlie 2003 GBR 00:59.57 00:58.83 01:58.40 133.69
18. 60 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 01:00.28 00:59.88 02:00.16 149.88 32
19. 56 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 01:01.49 01:00.73 02:02.22 168.83 29
20. 64 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 01:02.66 01:01.59 02:04.25 187.50 26
21. 63 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 01:03.48 01:02.36 02:05.84 202.13 24
22. 67 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 01:05.75 01:02.85 02:08.60 227.52 22
23. 66 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 01:05.48 01:05.64 02:11.12 250.70 20
24. 68 151434 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 01:06.98 01:05.10 02:12.08 259.53 18
Nedokočili 1. kolo    
  51 151263 FIALA Eduard 1999 SVK A      
  65 151334 PROCHAZKA Lubomir 1980 SVK      
  49 203164 SCHWARZ Andreas 2003 SVK      
Nestartovali v 1. kole    
  58 690803 SHEPIUK Dmytro 2005 SVK      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov