Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Koutecký pohár 2022 - ČP - Kouty nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 6001
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 21.03.2022 Technický delegát Gajewski Wojciech
Vypočtená penalizace 46.13 Aplikovaná penalizace 49.13
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 9 155699 PAULÁTHOVÁ Kateřina 1993 CZE T 00:56.57 00:58.52 01:55.09 49.13 100
2. 14 156032 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 00:57.68 00:58.68 01:56.36 60.28 80
3. 1 56683 WEILGUNY Sara 2004 AUT 00:58.47 00:58.53 01:57.00 65.89
4. 12 695130 SHEPILENKO Anastasiia 2000 UKR 00:58.52 00:59.12 01:57.64 71.51
5. 8 56721 HOFMACHER Elisa 2005 AUT 00:58.41 00:59.44 01:57.85 73.35
6. 6 156059 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 00:59.19 00:58.83 01:58.02 74.84 60
7. 2 198360 BRAUD Lucie 2003 FRA 00:58.36 00:59.73 01:58.09 75.46
8. 7 156067 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 00:58.36 00:59.94 01:58.30 77.30 50
9. 4 156129 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 00:59.16 00:59.47 01:58.63 80.20 45
10. 18 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 00:59.33 00:59.57 01:58.90 82.57 40
11. 17 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 01:00.14 01:00.19 02:00.33 95.11 36
12. 15 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 01:00.35 01:00.35 02:00.70 98.36 32
13. 21 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 01:00.44 01:00.52 02:00.96 100.64 29
14. 10 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 01:00.79 01:00.40 02:01.19 102.66 26
15. 26 156132 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 01:00.50 01:01.00 02:01.50 105.38 24
16. 27 225849 BLOOM Lauren 2005 GBR 01:02.18 01:01.62 02:03.80 125.57
17. 22 156142 NOVÁČKOVÁ Karolína 2005 CZE P 01:01.29 01:02.71 02:04.00 127.32 22
18. 24 156128 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 01:01.46 01:03.25 02:04.71 133.55 20
19. 11 207027 ZEMAN Nicole 2005 GER 00:57.87 01:08.60 02:06.47 149.00
20. 31 155876 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 01:05.45 01:05.62 02:11.07 189.37 18
21. 30 156052 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 01:07.43 01:04.40 02:11.83 196.04 16
22. 28 156122 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 01:06.41 01:05.85 02:12.26 199.81 15
23. 29 225830 PETERSON Lexie 2004 GBR 01:06.66 01:06.63 02:13.29 208.85
Nedokočily 1. kolo    
  13 156009 HLAVONOVA Tereza 2002 SVK B      
  19 156075 MILATOVA Hana 2004 SVK T      
  20 695142 SHEPILENKO Kateryna 2002 SVK      
  25 156025 SVINKOVA Sara 2003 SVK A      
  5 155942 ZIKOVA Barbora 2001 SVK P      
Nedokočily 2. kolo    
  16 156124 KOVAROVA Jitka 2005 SVK H      
  3 155899 VETROVA Aneta 1999 SVK H      
Nestartovaly v 1. kole    
  23 156011 PALMOVA Marie 2002 SVK L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov