Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Koutecký pohár 2022 - ČP - Kouty nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 0910
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 21.03.2022 Technický delegát Gajewski Wojciech
Vypočtená penalizace 42.41 Aplikovaná penalizace 45.41
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 44 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 00:53.24 00:55.95 01:49.19 45.41 100
2. 42 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 00:54.30 00:55.88 01:50.18 54.57 80
3. 43 700950 REVUCKY Samuel 1999 SVK 00:55.07 00:56.37 01:51.44 66.22
4. 52 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 00:55.08 00:56.40 01:51.48 66.59 60
5. 46 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 00:54.85 00:56.94 01:51.79 69.46 50
6. 54 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 00:55.92 00:57.07 01:52.99 80.56 45
7. 51 203164 SCHWARZ Andreas 2003 GER 00:56.63 00:56.85 01:53.48 85.09
8. 53 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 00:56.21 00:57.38 01:53.59 86.11 40
9. 45 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 00:56.29 00:57.56 01:53.85 88.51 36
10. 66 221521 DAVIES Alex 2002 GBR 00:56.78 00:57.59 01:54.37 93.32
11. 48 701041 NOVACEK Adam 2005 SVK 00:56.78 00:58.23 01:55.01 99.24
12. 56 54856 KETTENHUBER Gregor 2004 AUT 00:57.62 00:57.54 01:55.16 100.63
13. 59 203136 BESSER Felix 2003 GER 00:57.39 00:58.14 01:55.53 104.05
14. 57 54892 GRUBMUELLER Moritz 2005 AUT 00:57.71 00:58.66 01:56.37 111.82
15. 47 54791 ETTL Michael 2003 AUT 00:57.84 00:58.55 01:56.39 112.01
16. 50 54800 UNTERWURZACHER Maximilian 2003 AUT 00:57.68 00:59.54 01:57.22 119.69
17. 70 203156 UNGER David 2003 GER 00:59.00 00:58.98 01:57.98 126.72
18. 68 151445 VALENTA Vladimír 2004 CZE T 00:58.39 01:00.90 01:59.29 138.83 32
19. 60 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 00:59.67 00:59.75 01:59.42 140.04 29
20. 55 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 00:59.33 01:00.38 01:59.71 142.72 26
21. 69 221556 TUBBS Charlie 2003 GBR 00:59.94 00:59.83 01:59.77 143.27
22. 72 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 01:01.51 01:03.03 02:04.54 187.40 24
23. 73 151334 PROCHÁZKA Lubomír 1980 CZE M 01:03.11 01:02.31 02:05.42 195.54 22
24. 71 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 01:03.45 01:03.15 02:06.60 206.45 20
25. 61 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 01:04.76 01:02.42 02:07.18 211.82 18
26. 80 151434 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 01:06.86 01:05.68 02:12.54 261.40 16
27. 78 151505 ELIÁŠ Radim 1992 CZE E 01:08.99 01:05.54 02:14.53 279.80 15
28. 79 151506 POTŠTEJNSKÝ Tomáš 1997 CZE E 01:08.68 01:06.57 02:15.25 286.46 14
28. 77 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 01:07.31 01:07.94 02:15.25 286.46 14
30. 74 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE E 01:11.83 01:12.20 02:24.03 367.68 12
Nedokočili 1. kolo    
  62 151477 HLAVON Jakub 2005 SVK B      
  67 151476 SKRUSNY David 2005 SVK B      
Nedokočili 2. kolo    
  49 151263 FIALA Eduard 1999 SVK A      
Nestartovali v 1. kole    
  41 221600 IRVING Jack 2005 SVK      
  65 151404 KESTL Lukas 2003 SVK M      
  63 690803 SHEPIUK Dmytro 2005 SVK      
  75 151460 SILHAVIK Adam 2004 SVK L      
  64 151461 ZDARSKY Dan 2004 SVK L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  58 151415 FIALA Jan 2003 SVK T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov