Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Reprezentace 2022/2023

Kód Závodník Narozen Lyžařský oddíl Trenér Web
Reprezentační družstvo A - muži
151215 Forejtek Filip 1997 ST Svatý Petr-LO Ladislav Forejtek, Andy Leroy  
151284 Koula Jan 2000 TJ Lok. Trutnov Martin Ivanko,František Andrle  
150644 Krýzl Kryštof 1986 SA Špindl Daniel Gašpar www.krystofkryzl.cz
151238 Zabystřan Jan 1998 TJ Dukla Liberec Krzysztof Mazurek, Sebastian Bialobrzycki  
Reprezentační družstvo A - ženy
155727 Capová Gabriela 1993 SKI Team Ostrava, z.s. Ivan Cap, Daniel Cap, Lubomír Martinček, Lucie Capová, Dalibor Pudich, Ivo Pištěk www.gabrielacapova.com
155728 Dubovská Martina 1992 Ski klub Špindl Mislav Samarzija  
405138 Jelínková Adriana 1995 Nezařazený člen Eva Kurfűrstová-trenér, Daniel Fáber-fyzio  
155763 Ledecká Ester 1995 TJ Dukla Liberec Tomáš Bank, Franz Gamper www.ester-ledecka.cz
155848 Nová Tereza 1998 SC Černý Ondřej Berndt  
155994 Nováková Barbora 2002 SA Špindl Rasto Aznoh  
Reprezentační družstvo B - ženy
155998 Labaštová Alena 2002 Racing team Záhrobský Záhrobský Petr  
155962 Sommerová Elese 2001 Nezařazený člen Sommer Štěpán  
Reprezentační družstvo C - muži
151316 Klíma Adam 2001 ST Victoria Brno Viktor Klíma  
151237 Klinský Tomáš 1998 TJ SOKOL Deštné v O.h. Tomáš Klinský, Jan Hudec  
151154 Skořepa Jan 1996 LK VS Praha Vladimír Skořepa, Viktorie Vydrová www.janskorepa.cz
151280 Surkoš Ondřej 2000 SKP Kometa Brno Petr Lajkeb, Šimon Vojta, Barbora Průdková  
Reprezentační družstvo juniorů A
151493 Forejtek Patrik 2005 ST Svatý Petr-LO Záhrobský Petr  
151407 Kroupa Štepán 2003 SK Písek Kroupa Pavel  
151350 Kubeš David 2002 TJ Tesla Pardubice David Kubeš, Vladimír Zelinka-kondiční trenér www.davidkubes.cz
151442 Kučera Vojtěch 2004 SA Špindl Daniel Gašpar  
151425 Müller Marek 2004 Racing team Záhrobský Petr Záhrobský, Jan Műller  
151514 Svatoš Lukáš 2005 TJ Spartak Rokytnice    
Reprezentační družstvo juniorek A
155998 Labaštová Alena 2002 Racing team Záhrobský Záhrobský Petr  
155994 Nováková Barbora 2002 SA Špindl Rasto Aznoh  
156087 Peroutková Barbora 2004 Racing team Záhrobský Petr Záhrobský  
156093 Semeráková Hana 2004 TJ Slovan Pec pod Sněžkou Tomáš Horáček, Martin Moravec - kondiční trenér  
156024 Sommerová Celine 2003 Nezařazený člen Sommer Štěpán  
Reprezentační družstvo juniorek C
156044 Trejbalová Linda 2003 SKP Kometa Brno Petr Lajkeb  
Republikový výběr žáků
770833 Fuchs Filip 2007 Ski Bílá    
772136 Chroustovský David 2009 HB Ski team    
770695 Janda David 2007 SA Špičák    
770574 Kolb Jan 2008 SK Janské Lázně    
770944 Kunrt Kryštof 2008 Ski Team Harranti Harrachov    
770450 Morávek Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice n. Met.    
772557 Pešl Jan 2009 SKI Soláň    
772016 Přibyl Zdeněk 2008 Ski Bílá    
772158 Rycek Kryštof 2008 Ski Bílá    
770929 Vacek Ludvík 2008 VSK VUT Brno    
Republikový výběr žákyň
885731 Dlouhá Viktorie 2007 SK Janské Lázně    
886022 Folwarczna Sara 2009 SKI Mosty    
885526 Hordossy Eliška 2008 SA Špindl    
885604 Lukášková Viktorie Nela 2007 Ski klub Ještěd,z. s.    
885926 Machytková Natali Anna 2009 SA Špindl    
885512 Novakovská Adéla 2008 SA Špindl    
885732 Slámková Agáta 2008 Skipo team    
885726 Tomšíková Lucie 2007 SKI Dolní Benešov z.s    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Audi AutoPalace

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Veolia

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ
Oakley
UYN Head.cz Kaestle
Liski
Sidas

Institucionální partneři

Olymp Národní sportovní agentura
Dukla

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov